میکرو طاقچه یاب – کلید واژه رایگان ژنراتور قاتل

[ad_1]

چه تو رفتگی در دیوار میکرو یاب ؟

میکرو طاقچه یاب تحقیقات کلمه کلیدی نرم افزار یک ابزار تحقیقات کلمه کلیدی است که وعده داده شده به ارائه یک مرگ زانو زدن به تمام ابزار تحقیقات کلمه کلیدی به خصوص کلید واژه رایگان ابزار ژنراتور. به عنوان ما صحبت می کنند, این تو رفتگی در دیوار یاب ساخت خوب در وعده خود را.

من چندین سال تجربه بازاریابی آنلاین من استفاده های مختلف رایگان کلید واژه ژنراتور و نیز خرید برخی از آنهایی که پرداخت می شود مانند Keyword Analyzer. اما هیچ کدام نشان از قدرت و عمق و قابلیت میکرو طاقچه یاب کلیدی نرم افزار.

همه ابزار تحقیقات کلمه کلیدی انجام یک چیز بازگشت عبارات جستجو بر اساس “seed جستجوی عبارت” عرضه شده است. تفاوت میان آنها در عمق کامل تنظیمات پارامتر و قابلیت استفاده از نتایج جستجو. مردم نمی انجام تحقیقات کلمه کلیدی فقط برای لذت از آن است. آنها می خواهند پژوهش و کلمه کلیدی که قابل استفاده است. آنها می خواهند پژوهش و کلمه کلیدی که می توانید آنها را نشان می دهد که در آن پول است و آن این است که این تو رفتگی در دیوار یاب کلیدی نرم افزار می درخشد.

میکرو طاقچه یاب به شما نشان می دهد پول

یکی از چیزهایی که مجموعه میکرو طاقچه یاب جدا از سایر ابزار تحقیقات کلمه کلیدی خود را غنی و رابط. در علاوه بر این به طور منظم مسابقات مانند عبارت تطبیق و مطابقت دقیق میکرو طاقچه رابط نرم افزار دارای ویژگی های اضافی است که گسترش و گسترش قابلیت های آن است. داغ روند دکمه و SOC یا قدرت رقابت توابع به عنوان مثال دو جمله ویژگی های توسعه یافته.

میکرو طاقچه یاب SOC است که به عنوان ساده به عنوان آن می شود.

SOC به عنوان نام آن پیداست به شما می گوید قدرت رقابت خود را. اگر SOC شماره گیری رنگ سبز آن نشانه آن است که یک بازار است که باز است. یک بازار است که شما می توانید دریافت و با خود را در بر داشت کلیدی و رویکرد حق تسلط. اگر شماره گیری و زرد است به این معنی ادامه اما خوب است احتیاط. اگر آن قرمز است به این معنی که رقابت شدید است و این است که یک بازار شما می خواهید به سعی کنید به.

همه که خوب است اما چگونه است که منجر شما به پول ؟ میکرو طاقچه یاب دیگر ace تا آستین خود را. با یک کلیک ساده مناسب خود را جستجو عبارت تو رفتگی در دیوار یاب به شما می دهد یک منو از بیشتر ویژگی های یکی از این حال ممکن است برنامه های وابسته از جمله ClickBank. با یک کلیک ساده بر روی Clickbank لینک این نرم افزار شما حمل و نقل به Clickbank بازار با یک لیست از امکان ارائه می دهد وابسته است که مطابقت با عبارت جستجو شما می خواهید به بهره برداری.

در نظر من وجود دارد نهفته در نبوغ در این قطعه از ابزار تحقیقات کلمه کلیدی – کشیدن تمام این منابع با هم زیر یک متمرکز و به راحتی قابل دسترس از محل و هیچ کلید واژه رایگان ژنراتور می آید نزدیک. شبیه به ClickBank ویژگی توانایی بررسی کنید که چگونه بسیاری از مقالات در EzineArticles در حال حاضر منتشر شده در این جستجو عبارت یا اصطلاح. چرا باید این موضوع برای شما ؟ در یک جمله چون گوگل را دوست دارد EzineArticles و اگر شما در EzineArticles گوگل نیز شما را دوست دارم. و یکی از چیزهایی است که بازاریابان عشق در شبکه گوگل را دوست دارم. خط پایین این است که تو رفتگی در دیوار میکرو یاب اجازه می دهد تا شما را به انجام سریع تحقیقات در EzineArticles برای دیدن آنچه که در حال حاضر در دسترس است بر روی عبارت کلمه کلیدی خود را و چگونه شما می تواند به تغییر آن به نفع خود.

پنج مختلف پول ماژول از تو رفتگی در دیوار یاب

میکرو طاقچه یاب پنج مختلف پول ماژول های که شما می توانید بلافاصله شروع به بهره برداری. وجود دارد:

  • چگونه برای پیدا کردن بازارهای ماژول
  • چگونه برای بهره برداری از یاهو پاسخ
  • چگونه به رویکرد حقوق خصوصی برچسب (PLR) از عرضه و سودآور طرف
  • چگونه برای پیدا کردن و بهره برداری از روند جدید داغ
  • چگونه لنز squidoo است که کار

بیشتر ویژگی های خاص – داغ روند دکمه

داغ روند دکمه جالب دیگر پول از ویژگی های این تو رفتگی در دیوار پیدا کردن نرم افزار. فقط با یک کلیک این دکمه می گرداند یک لیست از 100 آیتم هایی که شما در اینترنت در حال حاضر. با این تابع شما می توانید برای اولین بار در بازار برای یک محصول جدید به طور کامل و تسلط بر آن بازار است.

سهولت استفاده

میکرو طاقچه یاب دارای یک قایق از ویژگی های و ویژگی های. با خیلی از ویژگی های لود شده را به یک قطعه از نرم افزار است که انتظار می رود بسیار دست و پا گیر نرم افزار برای مقابله با, اما این طوری نیست. در عوض رابط کاربری بسیار آسان و ناوبری بنابراین آشکار است که حتی بدون یک دستی آن را هنوز هم خواهد بود آسان به آن را کشف کردن. سهولت وجود جیمز جونز ساخته شده است آن را حتی ساده تر با تظاهرات ویدئو از این nicher یاب در عمل است.

میکرو طاقچه یاب لود شده با دیگر امکانات و ویژگی های است که می تواند همه در اینجا ذکر می شود. آن است که یک قطعه از ابزار تحقیقات کلمه کلیدی برای پخش در ماه های آینده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید