مولتی استایل چیست و چه کاربردی دارد؟

این ورق های روکش دار یکی دیگر از گزینه هایی میباشد که بهترین روش برش و حک آن با دستگاه لیزر صورت میگیرد . ورقهای مولتی استایل یکی دیگر از ورقهای زیر مجموعه ورقهای پلاستیکی میباشد که با عنوان Acrylonitrile Butadiene Styrene مولتی استایل شناخته میشود . مولتی استایل ایرانی نیز از کیفیت مناسبی برخوردار است . سفارش و انتخاب مجموعه ای مناسب که خدمات حک لیزری را ارایه میدهد و این که چقدر در نهایت کار تحویل داده شده و کیفیت حک لیزری محصولات شما به کیفیت حکاکی لیزری روز دنیا نزدیک است به استاندارد بودن ظاهر محصول شما و اصل بودن و برتری آن محصول در نگاه خریدار و مشتری و بازار نسبت به محصول باقی رقبا کمک محسوسی می کند.

مجموعه حک مهر با صبر و شکیبایی فراوان همیشه ثابت قدم در کشف فرآیندهای جدید حک لیزری بوده و ثابت کرده است موثر ترین راه برای دادن شخصیت به محصول و تقویت محصول از بعد زیبایی شناسی، حک لیزری با کیفیت طرح روی محصول است و با همین رویکرد کارامدترین روش های حک لیزری را برای حک لیزری قالب ها انتخاب نموده، مشتریان ما سازندگان قالب وتولید کنندگان هستند در هنگام همکاری با حک مهر، همگی به کیفیت جهانی کارهای حکاکی لیزری ما و کم نظیر و بی رقیب بودن کارهای ما از حیث کیفیت، زمان سریع تحویل کار و دقت حک و زیبایی محصول نهایی اعتراف نموده اند.

اهمیت همکاری با حک مهر در امر کیفیت حک لیزری و تشخیص نوع محصول، جنس و رنگ و سلیقه بازار است که این تشخیص با نوع مصرف محصول همراه با نگاه به زمان استفاده آن محصول و پس از آن زمان است که این امر مهم با وجود صنعتگران بسیار ماهر و با تجربه تضمین شده است. این است که نوع طرح حک لیزری انتخابی باید هماهنگ و دارای هارمونی و ترکیبی متعارف با نحوه استفاده محصول و جنس و رنگ محصول و مکان استفاده و الگوهای جهانی و مد بازار باشد.

فروشگاه مُهرسازان صاحب امتیاز برند تجاری زنیس در ایران می باشد که محصولات مختلفی را روانه بازار کرده است. از این رو ما میتوانیم از این ورق ها کلیه کاربردهایی که برای ورق پلکسی در نظر گرفتیم را با این ورق ها اجرا کنیم . در هر مجموعه ای برای اینکه قسمت های مختلف را از یکدیگر سوا کرده و نام گذاری کنند نیاز به پلاک بوده و همچنین برای هدایای تبلیغاتی همچون سالنامه و کتاب هایی همچون دیوان اشعار سعدی و حافظ ئو قرآن کریم نیاز به این بوده که نام و ارم و لوگو فرد هدیه دهنده را بر روی هدیه قید کنند از این رو نیاز به پلاک مولتی استایل بیش از پیش احساس میگردد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مولتی استایل ایرانی لطفا از سایت ما دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید