موتور جستجو بهینه سازی استراتژی – 4 قدم برای بهبود رتبه بندی موتور جستجو

[ad_1]

در این مقاله ما به بحث در مورد چهار گام اساسی در سایت, بهینه سازی موتور جستجو از جمله تحقیقات کلمه کلیدی مقاله و تصویری بازاریابی, وبلاگ نویسی, شبکه های اجتماعی و بوک مارک ها. در تجزیه و تحلیل ما, ما را با این فرض که یک موتور جستجو دوستانه طراحی سایت در حال حاضر انجام شده است و با استفاده از صفحات فلش است که قابل خواندن توسط روبات موتور جستجو به حداقل رسیده است و یا به طور کامل اجتناب شود.

وجود دارد چند مرحله در بالای نتایج جستجو آلی. گوگل, یاهو, بینگ و دیگر وب سایت های جستجو با استفاده از فرمول خاص برای ارزیابی وب سایت محبوبیت و ربط. زمانی که “بازاریابی” یک وب سایت هدف ما نباید به “گول زدن” گوگل اما صرفا به تولید محتوا است که به حمایت و تسهیل نمایه سازی میترا و مرتب سازی باور نکردنی, همیشه در حال تغییر آرایه ای از اطلاعات آنلاین. در اینجا چگونه برای تسهیل روند:

  1. با شروع تحقیقات کلمه کلیدی. با استفاده از کلید واژه ابزار گوگل و یا پیدا کردن یک ابزار است که در خدمت خود هدف است. بسیاری از آموزشی و آموزش در دسترس هستند که عرضه یک ثروت از اطلاعات و برخی از بهترین راهنمایی و مشاوره برای گرفتن بهترین رتبه بندی موتور جستجو. بسیاری از آنها رایگان و یا ارائه شده در هزینه های اسمی.
  2. استفاده از مقاله و تصویری بازاریابی برای توزیع و انتشار اطلاعات به عنوان بسیاری از نقاط که ممکن است. دو تا از بهترین ابزار ارسال خودکار مقاله ارسال کننده و ترافیک چشمه اب گرم. این ابزار قابل توجهی ارائه اتوماسیون اعمال نفوذ تکنولوژی به سرعت ساخت بالا ارزش لینک بازگشت. وب سایت خود را به سرعت سبقت گرفتن رقابت و اغلب به نظر می رسد در صفحه 1 نتایج آلی. در برخی موارد تحقیقات کلمه کلیدی خود را تا حد زیادی تسهیل خواهد خود را به افزایش به بالای صفحه با انتخاب “کشف نشده” سوله. چه خواهد بود بهترین ناشناخته تو رفتگی در دیوار?
  3. وبلاگ نویسی با استفاده از وردپرس و یا معادل آن کمک خواهد کرد برای بهبود وب سایت خود را ایستاده و حتی بیشتر اگر شما قادر به انتخاب یک نام دامنه بسیار مرتبط. میکرو طاقچه یاب و ابزار اکتشاف کلمه کلیدی مشابه می توانید به سرعت کردهاید دسترسی به دامنه با استفاده از یک کلیک ماوس. همچنین هنگامی که راه اندازی یک وبلاگ از یک مشاور خوب وردپرس را نشان می دهد حصول ابزارک برای بهینه سازی موتور جستجو و آن را فورا ایجاد لینک بازگشت به وبلاگ خود.
  4. ما نشان می دهد با استفاده از یک وبلاگ وردپرس از آنجا که بسیاری از ابزارهای قابل حصول به صورت خودکار ارسال لینک کلیک کنید برای اجتماعی boookmarking و رسانه های اجتماعی سایت های وب 2.0 مانند Facebook, Twitter, Digg, Mixx و دیگران. انتظار می رود به صرف برخی از زمان برای ایجاد حساب در سایت های که شما می خواهید برای ارسال لینک خود را.

این مراحل را دنبال کنید و شما تا حد زیادی بهبود وب سایت خود را بهینه سازی موتور جستجو. جای تعجب است که چگونه بسیاری از مدیران سایت انجام نشده در رتبه بندی سایت های خود را. با وجود سردرگمی در گوگل و موتورهای جستجو انجام یک کار ستودنی در “رتبه بندی” قابل استفاده ترین مطالب. از زمانی که رقابت خود را خواهد شد بسیار آسان به ضرب و شتم, اما!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید