[ad_1]

بسیاری از ما سرمایه گذاری های زیادی در SEO tools برای بهینه سازی ویدئو و می خواستم برای به دست آوردن ابزار مناسب برای SEO به کار می کند. در اینجا چند ابزار جستجوگرها برای کمک به خود را با بهینه سازی موتور جستجو و تلاش.

محبوبیت لینک:

شما می توانید با استفاده از این ابزار برای بررسی محبوبیت لینک در گوگل و یاهو و ام اس ان و سایر موتور های جستجو. شما می توانید وب سایت خود را و یا وب سایت رقبای خود را محبوبیت لینک با وارد کردن آدرس.

به عنوان در گوگل, شما همچنین می توانید بررسی محبوبیت از سه موقعیت سایت خود را انتخاب عبارت کلیدی. این ابزار بسیار مفید است که برای کشف واقع چگونه دور از سایت شما رتبه بندی بالا.

موفقیت خود را در نظر گرفته است با محبوبیت خود را. این یک ابزار عالی به می دانم که چقدر خود را در جستجوگرها است که شما پرداخت.

رتبه بندی موتور جستجو:

این ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بررسی موقعیت موتور جستجو در موتورهای جستجو و دایرکتوری ها.

رتبه بندی موتور جستجو را بازیابی موقعیت از دامنه خود را. آن را ارائه می دهد گزارش آنلاین از وب سایت رتبه بندی در 9 بالا در موتورهای جستجو و وب دایرکتوری ها از جمله گوگل و یاهو! جستجو MSN, AOL, AltaVista AllTheWeb یاهو! دایرکتوری, دایرکتوری باز (Dmoz) و LookSmart. تمام نتایج گرفته شده از شاخص های ایالات متحده.

متن لنگر جستجوگر:

آن در نظر گرفته شده است این واقعیت امروزه که موتورهای جستجو با استفاده از لینک دهنده لنگر متن برای رتبه بندی. سایت باید رتبه بالا برای کلمات کلیدی در لینک دهنده متن لنگر.

کشف آنچه در کلمات مردم با استفاده از لینک به وب سایت خود را. دانستن این بسیار مفید است به عنوان آن را به شما را قادر به دانستن آنچه که عبارات کلیدی شما باید با استفاده از طول پیوند متقابل مبارزات.

رتبه جستجو:

رتبه جستجو ابزار اجازه می دهد تا شما را به جستجو در گوگل با استفاده از هر کلمه کلیدی(بازدید کنندگان) شما می خواهید. سپس آن را بازگشت به منظور گوگل از ارتباط با سایت های مرتبط با این کلمات کلیدی.

هر نتیجه ممکن است نمایش گرافیکی نوار با رتبه آن سایت خاص. نتایج آن را می توان به ترتیب رتبه.

رتبه های توزیع:

یک پایه و اساس ضروری برای اثرات مثبت تبادل لینک این است که هر دو درگیر صفحات تبلیغ یک مقدار مشابه از رتبه برای هر یک از دیگر. اگر یکی از این درگیر صفحات است به طور قابل توجهی بالاتر رتبه صفحه یا کمتر لینک های خروجی این احتمال وجود دارد که همه از آن صفحات سایت از دست دادن رتبه به دلیل مهمترین عامل موثر بر یعنی اندازه یک سایت.

این ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دیدن چگونه رتبه بیش از بالا و پیشرو در موتورهای جستجو نمایش داده شد و در برابر گوگل فهرست جستجوی. آن را اجازه می دهد تا شما را به مقایسه رتبه دستیابی به رتبه بندی بالا برای این پرسش در برابر هر یک از دیگر.

کلید واژه پیشنهاد:

کلید واژه روح در جستجوگرها. با هدف قرار دادن کلمات کلیدی مناسب است که یک بخش بسیار مهم از هر موتور جستجو بهینه سازی مبارزات انتخاباتی. بسیاری از اشتباه در حالی که تصمیم گیری از کلمات کلیدی مناسب برای وب سایت خود را.

وجود دارد بسیاری از ابزار در دسترس است که می تواند به شما نشان می دهد کلمات کلیدی مناسب برای وب سایت خود را. گوگل به تازگی آغاز شده و در آن لغات است که نشان می دهد کلمات کلیدی مناسب.

این پیشنهادات کلمه کلیدی ابزار جمع آوری اطلاعات از اورتور و گوگل پایگاه داده برای کمک به شما در گرفتن حق تعادل بین انتخاب بسیار محبوب کلمات کلیدی و انتخاب کلمات با رقابت کمتر است.

Backlink ردیاب/ Finder:

این ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیدا کردن پتانسیل تبادل لینک همکاران. این یک ابزار مهم برای پیگیری لینک های خود را. بسیاری از وب سایت به شما ارائه رایگان لینک آهنگ اما شما نیاز به ثبت نام برای دریافت حق داده است. لینک های ضروری برای پیوند ساختمان.

این ابزار کمک می کند تا شما را به می دانم که تعداد بک لینک و صفحه خود را رتبه بندی در بیش از یک دوره از زمان. برای نظارت بر بک لینک شما باید برای اضافه کردن آدرس وب سایت خود را. لینک ردیاب ابزار می تواند به شما کمک کند به دانستن تعداد backlink لینک به سایت شما.

Google Sitemap Generator:

این ابزار اجازه می دهد تا شما را به ارسال یک فایل XML نقشه سایت حاوی اطلاعاتی مانند تغییر فرکانس اولویت تاریخ ایجاد شده و بیشتر. گوگل با استفاده از این نقشه XML برای درک بهتر و در نتیجه بهتر عنکبوتی سایت خود ،

این ابزار بسیار مفید برای تولید XML sitemaps. تولید نقشه سایت بسیار ساده است فقط به وارد کردن آدرس URL به نسل نقشه سایت ابزار است که شما می توانید به پوشه ریشه خود را برای گوگل به صفحه اول وب سایت خود را.

این روش مشابه این ابزار می توانید متن نقشه سایت را به یک متن ساده (.txt) فایل است که لیستی از آدرس ها را در سایت خود را یکی پس از دیگری. یاهو نیاز به این نوع نقشه سایت; filename نامیده شده است ‘urllist.txt’. این باید فعال یاهو به عنکبوت سایت خود را سریعتر و بیشتر به طور کامل.

همان ابزار می تواند تولید نقشه سایت html که ذکر شده در تمام صفحات سایت خود را در شیوه ای ساده برای فعال کردن جستجو. نقشه بسیار مهم است برای کمک به کاربران و موتورهای جستجو پیدا کردن راه خود را در اطراف سایت خود ،

پویا URL دوباره نویس:

Url های پویا تولید شده از خاص نمایش داده شد به یک سایت را در پایگاه داده. ترین موتورهای جستجو نمی index Url های پویا.

این ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد به نوبه خود پویا آدرس ها را به موتور جستجو دوستانه استاتیک Url ها. استاتیک Url ها به طور معمول رتبه بهتر در موتورهای جستجو از طولانی پیچیده پویا آدرس ها با تعداد زیادی از ترکیب پارامترهای آنها آسان تر به شاخص در وهله اول و آنها نیز دوستانه به دنبال به کاربر نهایی.

گزارش سایت کارت:

گزارش سایت کارت رایگان فراهم می کند تجزیه و تحلیل وب سایت, بهینه سازی و ارتقاء ، هنگامی که وب سایت شما است که تمام مجموعه به شما باید قضاوت کارت گزارش سایت خود ،

این ابزار ارائه اطلاعات ارزشمند برای کمک به بهبود خود را در صفحات وب و افزایش رتبه بندی موتور جستجو خود بسته به لینک های شکسته کلمات دارای غلط املایی HTML اعتبار سنجی بار زمان تجزیه و تحلیل متا تگ بهینه سازی, بهینه سازی تصویر, موتور جستجو, ورود, سایت, محبوبیت, تجزیه و تحلیل کلمه کلیدی.

نتيجهگيری:

ابزار بهینه سازی موتور جستجو ارائه شده برای کسانی که می خواهند آنها را در بالا. ایده این مقاله این است که به ترکیب های مختلف SEO tools, ابزار اینترنت و ابزار وب مستر در یک محل و کمک به مدیران سایت برای ساخت یک وب سایت موفق است. این مورد چند نکته مهم SEO tools بحث کرده اند جدا از این ابزار وجود دارد بسیاری مانده است برای جستجوگرها.

[ad_2]

Posted in متفرقه

Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *