منتخب مجلس یازدهم :نباید اجازه داد قدس به یک مسأله حاشیه ای تبدیل شود

[ad_1]

منتخب مردم اردبیل در مجلس یازدهم گفت: هدف آمریکا و رژیم صهیونیستی این است که قدس را به یک موضوع حاشیه ای تبدیل کنند، ولی مسلمانان نباید به آنها چنین اجازه ای بدهند.

سیدکاظم موسوی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه سخنان امروز رهبری در راستای فرمایشات امام خمینی (ره) درباره قدس بود، اظهار کرد: روز قدس روز جهان اسلام و روز مبارکی است.

وی ادامه داد: هدف آمریکا و رژیم صهیونیستی این است که قدس را به یک موضوع حاشیه ای تبدیل کنند، ولی مسلمانان نباید به آنها چنین اجازه‌ای دهند. رهبری هم امروز تاکید کردند که مسئولان کشورهای اسلامی باید دست به دست هم دهند  تا آرمان قدس زنده و پابرجا بماند.

موسوی با بیان اینکه اعتقاد ما حمایت از حق و مظلوم است، خاطرنشان کرد: اگر ما از مظلوم حمایت کنیم، خدا هم به ما یاری می رساند، بنابراین ما تا می توانیم باید از مردم فلسطین حمایت کنیم. همه مسلمانان باید  برای حمایت از آرمان قدس، در کنار یکدیگر بوده و نسبت به ظلمی که به مردم فلسطین ‌می‌رود، حساس باشند.

وی با تاکید بر اینکه پیروز نهایی از آن مردم مظلوم و مقاوم فلسطین خواهد بود، تصریح کرد: خداپرستی و حمایت از مظلوم در ذات مردم جهان وجود دارد و مهم این است که حاکمان و جوامع اسلامی، ندای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش‌‌جهانیان برسانند. رهبری تاکید داشتند که مسئولان کشورهای اسلامی در دفاع از آرمان قدس نباید بیش از این غفلت کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید