ملی‌پوشان شنا، شیرجه و واترپلو چه می‌کنند؟

[ad_1]

با توجه به وجود محدودیت‌های موجود و تعطیلی استخرها به خاطر شیوع کرونا ملی‌پوشان شنا، شیرجه و واترپلو تمرینات محدود و انفرادی را در استخرهای روباز پشت سر می‌گذارند.

به گزارش ایسنا، با توجه به محدودیت‌هایی که از سوی ستاد مقابله با کرونا در ورزش برای رشته‌های ورزشی اعمال شده ملی‌پوشان شنا، شیرجه و واترپلو نیز امکان حضور در اردوهای تیم ملی را ندارند و به صورت محدود در استخرهای روباز و به صورت انفرادی تمرین می‌کنند.

ملی‌پوشان این سه رشته آبی که احتمال کسب سهمیه المپیک را نیز دارند منتظرند چه زمانی ستاد مقابله با کرونا محدودیت‌ها را برطرف می‌کند تا بتوانند تمرینات خود را به صورت جدی دنبال کنند و بتوانند با شروع مسابقات انتخابی المپیک حرفی برای گفتن داشته باشند.

فرید فتاحیان دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در خصوص شرایط تمرینات ملی‌پوشان این رشته به ایسنا گفت: بازیکنان تیم ملی واترپلو که به صورت انفرادی در استخر روباز تمرین می‌کنند. سه ملی‌پوش شنا هم که شانس کسب سهمیه المپیک را دارند زیر نظر خشایار حضرتی در تهران تمریناتشان را دنبال می‌کنند.

وی افزود: در اصفهان نیز برای ملی‌پوشانی که شانس کسب سهمیه دارند سانس تمرین از استخر روباز گرفته شده است و شناگران تمرین می‌کنند. در مورد شیرجه هم که حمید کریمی بیشترین احتمال شانس کسب سهمیه المپیک دارد که در استخر روباز امجدیه تمرینات خود را دنبال می‌کند.

وی در خصوص احتمال برطرف شدن محدودیت‌ها از ابتدای شهریورماه گفت: متاسفانه هنوز که هیچ خبری نیست و طبق روال گذشته و براساس دستورات ستاد مقابله با کرونا در ورزش پیش می‌رویم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید