ملت ایران، قدردان تلاش‌های مخلصانه سپیدپوشان مهرورز است

[ad_1]

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور پیامی روز پزشک را به جامعه پزشکان، پرستاران، کادر درمان، مدافعان سلامت و وزیر بهداشت تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، مشروح پیام تبریک دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به شرح ذیل است:

“در تاریخ پر افتخار ایران، طب و طبابت از جایگاه بسیار رفیع و ارزشمندی برخوردار بوده است. اول شهریور ماه سالروز ولادت دانشمند بزرگ و طبیب برجسته و نامدار کشورمان شیخ الرئیس ابوعلی سینا، فرصتی برای ارج نهادن به تلاش‌های قشر فرهیخته جامعه پزشکی است.

روز پزشک امسال متفاوت از سال‌های گذشته می‌باشد، با شیوع ویروس کرونا، پزشکان و مدافعان سلامت در سراسر کشور راه حفاظت از سلامت مردم بزرگ ایران، تلاش بسیاری داشتند و در صف اول مقابله با آن ایستاده‌اند و دوباره یاد و خاطره پزشکان و پرستاران حاضر در دوران سال دفاع مقدس را زنده کردند و تعدادی از آنان نیز در این راه دشوار به شهادت رسیدند. 

بی شک ملت ایران، قدردان تلاش‌های دلسوزانه و مخلصانه سپیدپوشان مهرورز است، آنانکه در راه خدمت به مردم سرزمین خود، سلامتی و جان خویش را نثار کردند.

این روز مبارک را به جامعه پزشکان، پرستاران، کادر درمان، مدافعان سلامت و وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که در این روزهای سخت عهده دار این مسئولیت خطیر شدند تبریک و تهنیت می‌گویم و صمیمانه، از تلاش های این عزیزان در عرصه دشوار کنونی، قدرانی دارم”.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید