مربیگری Newbies – ترافیک رانندگی

[ad_1]

یکی از محبوب ترین راه این است که از طریق بهینه سازی موتور جستجو. وجود دو بخش به SEO on page SEO و off page SEO.

چند چیز شما باید بدانید در مورد “در صفحه”. همیشه با شروع تحقیقات کلمه کلیدی. گوگل عالی ارائه رایگان ابزار برای این – کلید واژه ابزار گوگل. هنگامی که شما در حال خرید یک نام دامنه اطمینان حاصل شود که کلمه کلیدی اصلی خود را در آن دامنه. هنگامی که شما در حال نوشتن در وبلاگ خود با استفاده از کلمه کلیدی در عنوان وبلاگ خود را. چگالی کلمه کلیدی نیز باید در نظر گرفته شود. باید آن را از بین 3-5٪. دیگر بسیاری را در وبلاگ و یا مقاله به نظر می رسد دادن. مطمئن شوید که شما با استفاده از تگ هدر و تگ های متا. شما می توانید با استفاده از لینک های داخلی از یکی از صفحات خود را به دیگری. همیشه مطمئن است که شما تنها با استفاده از محتوای منحصر به فرد. اینها برخی از “در صفحه” عواملی که گوگل دوست دارد و به افزایش رتبه بندی خود را و کمک به شما برای ترافیک.

برخی از “خارج از صفحه” عوامل شامل نوشتن مقالات و وبلاگ ها و ارتباط آنها را به سایت خود. شما همچنین می توانید بروید و پیدا کردن وبلاگ در مورد موضوع مشابه به عنوان خود را و اضافه کردن نظر. این بیش از حد شما را به یکی دیگر لینک و ترافیک بیشتر.

راه دیگر برای دریافت, مردم برای تبلیغ سایت خود ، اگر شما به گوگل بروید و نوع در” آگهی رایگان” شما ببینید که چگونه بسیاری از سایت ها در دسترس هستند.

برای دریافت ترافیک به سایت یا وبلاگ شما مطمئن شوید که مطالب مربوط به آدرس خود را. در این گفت زمانی که مردم به سایت شما آمده آنها به دنبال اطلاعات است که مربوط به کلمه کلیدی جستجو. سایت یا وبلاگ شما باید کمک به فرد با مشکل خود را با پاسخ دادن به هر گونه سؤال که آنها ممکن است داشته باشد. اگر کسی برگ یک سوال در نظر خود را در جعبه همیشه به آنها پاسخ دهد.

اگر شما با استفاده از یک وبلاگ بهتر است آن را برای اضافه کردن پست به طور منظم سایت خود را. این است که نه تنها در چشم گوگل اما شما را پیدا خواهد کرد که شما را خوب پس کسانی که علاقه مند به آنچه شما برای گفتن. مردم را رایگان کتاب و یا مقاله هنگامی که بازدید سایت خود را. این پس از آن خواهد شد کمک به شما در ایجاد ارتباط با بازدید کنندگان خود را.

مردم را تشویق به آمدن و ترک یک نظر در وبلاگ خود و وقت به آنها پاسخ دهد و پاسخ درآمده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید