مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی منصوب شد

[ad_1]

ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس جمعیت هلال احمر کشور در حکمی “حمید حسین‌پور” را به عنوان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی منصوب کرد.

در حکم کریم همتی خطاب به حمید حسین پور آمده است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر حمید حسن پور در اجرای مفاد بند ۴ قسمت د ماده ۱۰ قانون اساسنامه جمعیت هلال احمر و بر اساس صورتجلسه شماره ۴۷۸/۱۱/۲۱/۹۹ مورخ ۹۹.۲.۳۱ هیات مدیره جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی و نظر به شایستگی، تعهد و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان “مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی” منصوب می‌شوید.

با عنایت به اصول مندرج در اساسنامه جمعیت هلال احمر مبنی بر تلاش در جهت تسکین آلام بشری، کمک به امر سلامت جامعه و دفاع از ارزش‌های انسانی، از جنابعالی انتظار دارم ضمن توجه به جایگاه اجتماعی و فرهنگی استان، با بهره گیری از پتانسیل‌های درون و برون سازمانی، تمام همت و توان علمی و اجرایی خویش را در راستای توسعه کیفی و کمی مجموعه و بهبود ارائه خدمات تخصصی جمعیت در استان به کار گیرید.

بالندگی و توفیق روز افزون شما را در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم.

به گزارش ایسنا، “حمید حسین پور” پیش از این به عنوان سرپرست جمعیت هلال احمر استان فعالیت داشته و معاونت امداد و نجات آذربایجان شرقی و سرپرست دانشگاه علمی کاربردی هلال احمر استان را در کارنامه کاری خود دارد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید