مت دوهرتی به تاتنهام پیوست

[ad_1]

مدافع ارزشمند ولورهمپتون با امضای قراردادی به تاتنهام پیوست.

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، تاتنهام هاتسپر با پرداخت هزینه ای نامعلوم، مت دوهرتی، مدافع  وولورهمپتون واندررز در لیگ برتر را به خدمت گرفت. مدافع راست اهل جمهوری ایرلند، ۲۸ سال دارد و یک قرارداد چهار ساله با اسپرز امضا کرده است.

دوهرتی پس از پیوستن به ولورهمپتون بیش از ۳۰۰ بازی برای این تیم انجام داد. وی پس از پیر امیل هوژبرگ و بان جو هارت، سومین خرید اسپرز در تابستان لقب گرفت. این بازیکن پس از پیوستن به تاتنهام گفت: من از پیوستن به چنین باشگاه بزرگی بسیار افتخار می کنم. تاتنهام بهترین ورزشگاه و احتمالاً بهترین زمین تمرین در جهان را دارد.
هنگامی که من فهمیدم این علاقه وجود دارد خیلی سریع تصمیم خود را گرفتم. زمان حضورم در ولورهمپتون خارق العاده بود. من در مورد کل باشگاه حرف بدی نزده ام. فقط احساس می کنم با آمدن به اینجا می خواهم بازی و حرفه ام را به سطح بالاتری برسانم.

دوهرتی در هر بازی لیگ برتر انگلیس در رقابت های فصل قبل بازی کرد و به تیم نونو اسپیریتو کمک کرد تا پس از صعود از چمپیونشیپ، به مقام هفتم برسد. آنها مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا در فصل گذشته نیز حضور داشتند و به سویا باختند.

 تاتنهام که دو دیدار دوستانه تاکنون در تابستان داشته است در سومین دیدار تدارکتی خود قبل از شروع فصل جدید قرار است به دیدار واتفورد برود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید