ما گرفتن غلط بقا از هشدارهای جعلی خبر ؟

[ad_1]

شما ممکن است شنیده ام در مورد کسانی که محفظه حملات که هرگز اتفاق می افتد. و یا این واقعیت است که برخی از جزایر در جهان فقط می تواند وجود داشته باشد برای یک دهه یا بیشتر قبل از اینکه مستغرق با گرمایش جهانی, اما آنها هنوز هم وجود دارد یک و نیم قرن بعد. در حالی که گرمایش جهانی ممکن است یک تهدید ما گرفتن جعلی بقا هشدار برای آماده سازی خودمان که هنوز هم وجود دارد ؟

تمام مسائل مربوط به سازمان ملل فردی مانند انتخابات ریاست جمهوری 2016 در آمریکا و مبارزه با تروریسم در اروپا رای گیری در بریتانیا و یا آن دسته از مسائل که از نگرانی برای تمام جهان مانند موضوع گرمایش جهانی و تغییرات آب و هوایی تهدید هستند خبر جعلی است که می تواند منجر به نتایج فاجعه بار. در حالی که موضوع جعلی اخبار به دست آورده و به مخاطبان گسترده تر دنبال 2016 آمریکا, انتخابات, خبر جعلی است و هنوز هم تا به حال نگران کننده تاثیر بر ما.

خبر جعلی است نه یک پدیده اخیر و وجود داشته است برای مدت زمان طولانی اما تاثیر آن تبدیل شده است گسترده تر با گسترش اینترنت و رسانه های اجتماعی. جعلی اخبار پدیده شده است کمک سریع گسترش رسانه های دیجیتال و ظرفیت خود را برای ارائه هر گونه پیام در سراسر جهان در روشن سریع سرعت. این منجر به یک وضعیت که در آن چنین اخبار جعلی می't بررسی و تایید و یا به چالش کشیده قبل از آن ساخته شده است در دسترس در سراسر جهان.

دانشمندان دست به گریبان با خبر جعلی. دانشمندان در حال مطالعه تغییرات آب و هوایی در حال دست و پنجه نرم کردن با این پدیده خبر جعلی است که قادر به ایجاد دانه از سردرگمی در ذهن هر دو عموم که حمایت لازم را برای اجرای تغییرات به نجات محیط زیست و همچنین به عنوان تصمیم گیرندگان که مسئولیت تصمیم گیری که حتی اگر دردناک هستند و لازم است برای جلوگیری از بیشتر آسیب های زیست محیطی.

در چنین حالتی لازم است که دانشمندان گام تا تلاش های خود را به صورت گسترده تر در انتشار صحیح و واقعی در داده به طوری که مردم بیشتر علم با سواد و می تواند به درک حقایق به عنوان آنها هستند و نه تحت تأثیر اطلاعات غلط در مبارزات و به عمد به بیرون درز خبر جعلی. جهان بدن مانند سازمان ملل متحد معتقد است که تا سال 2030 اهداف توسعه پایدار را می توان ملاقات کرد تنها اگر ادبیات علمی و اکتشافات دریافت مخاطبان گسترده تر.

اطلاعات غلط مبارزات و به عمد به بیرون درز خبر جعلی و مجادلات منجر به یک وضعیت که در آن نظر سنجی هر دو در ایالات متحده و انگلستان نشان می دهد که حتی اگر اکثریت زیادی از دانشمندان معتقدند به این واقعیت است که تغییر آب و هوا پدیده دوران مدرن تا حد زیادی سوخت توسط فعالیت های انسانی به طور کلی مردم آگاه است از چنین اتفاق آرا در مورد این مسئله در حالی که بسیاری بر این باورند که آن را هنوز هم یک بی قراری موضوع است. چنین مقیاس بزرگ انکار تغییرات آب و هوا و علل آن را نتیجه مستقیم شکست جامعه علمی به طور موثر به چالش جعلی اخبار در مورد این موضوع.

تغییر عادات مورد نیاز است. در تلاش خود را گسترده تر از انتشار صحیح و واقعی در داده های دانشمندان باید خود را تغییر طولانی ریشه دوانده عادت از به اشتراک گذاری اطلاعات در میان جامعه علمی به عنوان هدف نخست و به جای آن باید به توسعه عادت های اطلاعات خود را نه تنها با جامعه علمی اما با عموم مردم نیز می باشد.

در تعقیب خود را از انتشار اطلاعات علمی دانشمندان باید با استفاده از کمک از آخرین فن آوری, ابزار, به طوری که آنها قادر به توسعه موثر استفاده از ارتباط دو طرفه با عموم مردم. جدید میان رشته ای در زمینه ترجمه محیط زیست می تواند به دانشمندان کمک کند کار نسبت به تغییر محیط پژوهش به سیاست های عمومی.

تبدیل سناریو فعلی به یکی که در آن جامعه را درک و قدردانی خود را از نقطه نظر است و قادر به تعیین و درک حقایق در مورد تغییر آب و هوا ضروری است اگر مسائل زیست محیطی هستند برای دریافت حمایت گسترده در سراسر جهان است. یکی از راه هایی که ما می توانیم حمایت از رشد علمی و خوی است که بدانید چه خبر جعلی است و در تلاش برای جلوگیری از گسترش آن.

چه خبر جعلی? همیشه از دوران باستان حاکمان زیاده روی در اریب و کاشت اخبار به منافع آنها خدمت می کنند. اما به یک شیب به اخبار را با توجه به یک's اعتقادات یا ایدئولوژی را نمی توان به نام جعلی اخبار. خبر جعلی می تواند به عنوان یک داستان کاملا ساختگی و بدون هیچ گونه پایه و اساس است که شناور با منافع خود به خدمت خود هدف.

ما نیز به سرزنش! امروز با ظهور اینترنت هر کس از یک فرد به رسانه ها به دولت سهم را در گسترش خبر جعلی حتی اگر انگیزه های خود را برای انجام این کار ممکن است متفاوت باشد از افزایش نفوذ سیاسی برای دستیابی به اهداف مالی و یا هر شخصی در دستور کار است. اما چگونه بدانیم که آیا این خبر واقعی است یا جعلی ؟

در الک را به صورت جعلی, اخبار, نگاهی به ریشه های اخبار. اگر آن است که توسط یک منبع معتبر خبری, شانس هستند که آن را نمی خواهد بود اما اگر آن را نشات گرفته از منابع شما را شنیده و یا شناخته شده بود مشکوک طبیعت و سپس شما باید چنین اخبار را با کمی نمک و تأیید آن از شناخته شده منبع معتبر قبل از اینکه شما شروع به باور آن است. واضح ترین راه حل برای چک کردن گسترش خبر جعلی است و دخالت انسان. تکنولوژی به خودی خود نمی تواند غربال کردن و جداسازی خبر جعلی. تحقق این ابعاد Facebook را آغاز کرده است چنین عمل و داوطلب خدمت سربازی بین المللی واقع چک کردن شبکه به نگاه به این خبر که کاربران به پرچم به عنوان عمدی تقلبی است.

توقف گسترش جعلی اخبار شما خودتان باید شروع به گرفتن مسئولیت از آنچه شما به اشتراک گذاری. آیا هر چیزی را به اشتراک در رسانه های اجتماعی بدون رفتن به جزئیات داستان و یا عکس. Check the source of the داستان یا عکس شما مایل به گردش و تنها اگر آنها می آیند از برخی منابع معتبر باید شما آنها را به اشتراک.

همچنین شروع تمرین از اشاره به هر گونه خبر جعلی به آن فرستنده. شاید آنها نمی دانند که حقایق واقعی و فرستاده آن فکر آن درست باشد و شما می تواند کمک به آنها را جلوگیری از گسترش چنین اخبار.

تنها در چنین جمعی اقدامات توسط جامعه علمی و عموم مردم خواهد شد کمک به ما در مقابله با مسائل زیست محیطی مانند تغییر آب و هوا.

طرح آماده, محافظت, از طریق, نگه, نگه داشتن آن و حفظ بدن و روح و خانواده با هم. شما نیاز به یک برنامه ریزی برای آماده سازی و برای محافظت از خود و خانواده خود را. بقا این است که استراتژی ما! ”

[ad_2]

Source by Michael Vinyard

دیدگاهتان را بنویسید