لینک سازی و نگهداری سایت گل-رایگان

[ad_1]

گرفتن شرکت در جستجوگرها حرفه ای برای انجام پیوند ساختمان خدمات برای سایت شما دارای مزایای بسیاری است. این کمک می کند تا شما ساخت سایت خود را's شهرت و شما کمک می کند تا خود را گسترش و اتصالات حصول اطمینان از قرار گرفتن در معرض. یکی از قابل توجه سود خوب پیوند ساختمان است که آن را نگه می دارد سایت خود را به دور از مجازات – یک دشمن بزرگ برای هر سایت به دنبال رسیدن به احترام و شهرت و ترافیک-موثر در نتایج جستجو رتبه بندی.

آن است که آشکارا مهم است که هر صاحب سایت یادداشت آنچه به منزله یک پنالتی به طوری که آنها بهتر می تواند بیش از دامنه خود را به خصوص پس از گوگل's الگوریتم های برنامه ریزی شده است به یاد داشته باشید هر ماهی فعالیت با سایت نمایش آنها در نتایج خود را در صفحات.

گوگل شناخته شده است به مجازات سایت های ناگوار به اندازه کافی به عمد یا غیر عمدی انجام می شود از اینرو در عمل با نگه داشتن آنها را خاموش نتایج اولیه صفحات و یا حتی بدتر فهرست سیاه آنها را از صفحات نتایج در دسترس نباشد.

برای کمک به شما اقامت آگاه و نگه داشتن سایت خود را مجازات-رایگان اینجا چه سایت شما باید دور ماندن از.

لینک های بد

اگر سایت شما حاوی لینک های مشکوک از منابع سایت شما ممکن است یک گام نزدیک تر به گرفتن جریمه.

به عنوان مخالف به استفاده از لینک ها از سایت های معتبر و به دست آوردن شهرت قابل اعتماد خودتان این لینک بد را به دامنه خود را به همان اندازه مشکوک شهرت – و نه بهترین ترافیک-به دست آوردن تاکتیک نه به ذکر است با بزرگ پرچم در گوگل's بخشی خود را به نگه داشتن صفحه از نتایج جستجو.

لینک های بی ربط

ما've تمام شده برای سایت های خبری به دنبال به عنوان خوانده شده به روز رسانی اخبار در تغییر آب و هوا یا در چه تهمت's تا تنها به پریشان ده تبلیغات اعم از نحوه ساخت یک نقطه طاس رفتن به چگونه به از دست دادن 20 کیلوگرم در دو هفته حلق آویز در کنار این مقاله است.

پس ما به این نتیجه رسیده است که این سایت یک مزاحم یک و اقدام به دریافت روزانه ما اخبار رفع جای دیگر.

این است که دقیقا چگونه لینک های بی ربط می توانید درایو مشتریان به دور از سایت های شرکت چیزی است که گوگل می't می خواهید در میان نتایج جستجو نمایش آنها. گوگل می تواند نقطه این غیر طبیعی قرار داده شده و لینک به سایت خود یک مجازات است.

Overstuffed لینک کلیک کنید

کلمات کلیدی استفاده می شود برای کمک به موتورهای جستجو شامل سایت خود را زمانی که مردم جستجو برای چیزی است. برخی از وب سایت ها تمایل به استفاده بیش از حد کلمات کلیدی در نتیجه یک “هرزنامه” صفحه.

این سایت با استفاده از کار برکنار شده و کلمات کلیدی بی ربط را امتحان کنید و به دست آوردن بیشتر و حضور در نتایج جستجو, حتی با جستجوهای است که مطلقا هیچ چیزی برای انجام با خود سایت چیزی بسیار خارج از قرار دادن به بینندگان و به گوگل.

هرزنامهای لینک کلیک کنید

به طور مداوم ارسال لینک به سایت شما در نظرات و مرجع تخصصی یکی دیگر از مجازات زا عمل می کنند. به طور خاص, لینک, با هیچ متنی در رابطه با آنچه're اظهار نظر و یا ارسال در.

اما حتی اگر آن را به حال چیزی برای انجام با چه پیوند است اظهار نظر و یا ارسال بر روی, اگر شما به طور مداوم پست در همان صفحات شما هنوز هم می تواند به نظر می رسد spammy بنابراین وب سایت ها سایت های که در آن شما محل خود را در سایت's لینک باید برخی از انواع.

Schemed لینک کلیک کنید

گوگل همچنین جریمه سایت های که ممکن است در “طرح” با هم و به طور مداوم به لینک سایت خود را بر روی یک دیگر به صورت خالص با هدف به دست آوردن ترافیک. این می تواند دو سایت و یا بیشتر کار هم در مصرف تبدیل می شود.

این باعث می شود به نظر می رسد سایت های نامشروع, نه به ذکر است اضافه خواهد شد شما به گوگل's لیست سیاه سایت.

گوگل's استاندارد برای چه است و چه است't مشکوک link-ساختمان همه ناشی از تمایل به کاهش هر گونه امکان برای مدیران برای دستکاری در نتایج جستجو در هر راه مطمئن شوید که جستجوگران همه مشروع نتایج.

تا زمانی که شما خوب, جستجوگرها, خدمات شرکت استفاده می کند که صادقانه و مناسب پیوند ساختمان خدمات سپس سایت خود را باید خیلی خیلی امن به همین دلیل است که آن را's مهم برای یک شرکت خوب است و می دانم که برای خودتان چه فراموش's and don'ts هستند .

[ad_2]

Source by Donald Smithon

دیدگاهتان را بنویسید