لینک انجمن ساختمان – کار می کند ؟

[ad_1]

بسیاری از مردم پهن اینکه لینک انجمن ساختمان کار می کند یا نه. برخی از اپورتونيست حتی درگیر در تمام وقت کسب و کار فروش فروم بک لینک preying در unsuspecting لینک سازندگان که جدید به این صنعت است. صرفه جویی در وقت شما و / یا پول در چنین بی فایده ساخت لینک روش به عنوان آن به سادگی نمی,'t کار می کنند.

این ممکن است به یک شوک به برخی از آن را به عنوان تا حدودی مشترک, مفهوم است که ممکن است به درایو یک بار قایق از بک لینک به یک سایت و یا یک وبلاگ با فروم ساخت لینک روش. اگر ما نگاهی به چند جزئیات کلیدی در لینک های ساختمان و, چگونه گوگل, ارزش بک لینک, ما به توافق برسند که این روش چیزی جز صرف اتلاف وقت است.

یک فروم موضوع معمولا دارای 20 دیدگاه در هر صفحه به طور متوسط با برخی از انجمن ها داشتن حد 40 نظر. که در آن برخی از انجمن ها اعمال محدودیت در امضا لینک کلیک کنید اجازه می دهد تنها 2 لینک کلیک کنید و یا تا دیگران don't اعمال هر گونه محدودیت در امضا لینک به این معنی که شما می توانید به عنوان بسیاری از لینک ها به عنوان شما می خواهید در امضای شما.

ما در حال حاضر می دانیم که کیفیت بک لینک مهم تر از حجم خالص لینک. عوامل متعددی در تعیین ارزش لینک کلیک کنید اما یکی از مهم ترین عامل است که بیشتر لینک های خارجی یک صفحه کمتر ارزش هر لینک منتقل شده است. اگر یک فروم صفحه به طور متوسط 20 نظرات با هر عضو با داشتن 4 لینک امضا و سپس هر فرد موضوع صفحه در حدود 80 لینک های خارجی فقط فرم امضا. نه به ذکر است تبلیغات صاحبان فروم قرار دادن در سایت به کسب درآمد از این فروم که می تواند به اندازه 20+ لینک های خارجی در هر صفحه.

نکته دیگر این است که یک موضوع جدید صفحه تنها باقی می ماند در صفحه اول فروم برای یک دوره کوتاه از زمان. آن است که اغلب ممکن است برای گوگل به صفحه اول که صفحه خاص و سپس خزیدن و هر لینک در یافت که صفحات در داخل این پنجره کوتاه که بدان معنی است که بسیاری از لینک های خود را نمی خواهد حتی توسط گوگل!

بنابراین به عنوان شما می توانید در فروم ساختمان پیوند است که به سختی هر گونه تاثیر در گرفتن سایت خود را's محبوبیت لینک (persian) افزایش یافته است. بنابراین سوال این است که از تمام روش های ساختمان لینک های موجود در خارج وجود دارد که می تواند کمک به سایت خود را رتبه خوب چرا شما با استفاده از یک روش است که تنها تولید بدون نتیجه ؟

[ad_2]

Source by Anwar Alam

دیدگاهتان را بنویسید