لیفت شقیقه – عمل جراحی در بهترین کلینیک – کلینیک تخصصی رویان سلامت

در گذشته لیفت چشم با جراحی متداول بوده و روشهای غیرجراحی استفاده نمیشد. لیفت بینی یک روش غیرجراحی محسوب میشود. پس از اینکه کشیدگی دلخواه ایجاد شد، سوزن از محل مشخص شده خارج میشود. با عقب رفتن خط رویش مو در ناحیه شقیقه، و افزایش این فاصله، علاوه بر اینکه ظرافت چهره کاهش می یابد، صورت نمایی مسن، سرد و بی روح پیدا می کند.عکس این ماجرا نیز صادق است. خوشبختانه به دلیل اینکه این شاخه توسط لایه های محکم فاشیای سطحی پوشیده شده است، خطر آسیب دائمی بسیار کم است ولی گاهی به دلیل کشیدگی هایی که در حین جراحی اتفاق می افتد، به صورت گذرا عملکرد این عصب کاهش یابد. دو بافت اصلی که مسئول حجم دهی به شقیقه هستند شامل عضله تمپورالیس و بافت چربی است. این چربی در خانمها حجم بیشتری نسبت به آقایان دارد و چون تمامی لایه های حاوی چربی در ناحیه شقیقه، سطحی تر از عضله تمپورالیس قرار دارند، وجود چربی کافی در این لایه ها به راحتی می تواند ناهمواریهای ناحیه شقیقه را پر کند و در اطراف چشمها، منطقه صاف و یکنواختی ایجاد نماید و بدین ترتیب چشمهای فرد را بیشتر در کانون توجه قرار می دهد. لیفت پیشانی و ابرو به منظور بالا بردن کل ابرو و برطرف کردن چینهای کل پیشانی (و حتی خط اخم) انجام می شود.

در چنین حالتی، با برطرف شدن تورم، وضعیت عملکرد عصب، خود به خود بهبود می یابد. با استفاده از این لیفت میتوان افتادگیهای ارثی کناره خارجی چشم و گوشههای ابرو را نیز برطرف کرد. با لیفت گونه ها، خطوط خنده یا نازولبیال نیز از بین می روند. این روند از طریق تولید کلاژن و الاستین جدید در پوست انجام میگیرد. ۲. عمل لیفت شقیقه به روش MACS (Minimal Access Cranial Suspension): در این روش لایههای زیرین و عمیقتر پوست کشیده میشوند و معمولا برای چروکهای بسیار عمیق مناسب بوده و پیشنهاد میشوند. روش MACS یا لیفت شقیقه با کشیدن لایه بسیار عمیق زیر پوست: در این روش نیز همان برشهای روش قبل زده میشود. علاوه بر سوابق تحصیلی، سابقه کاری جراح نیز بسیار مهم است. لذا به شما توصیه می کنم قبل از انجام این جراحی، خواسته های خود را به طور کامل مشخص نمایید تا جراح بتواند بهترین راه برای رسیدن به این خواسته ها را اجرا نماید.

بنابراین افرادی که می خواهند دم ابروی خود را بالاتر بکشند و افرادی که به طور ارثی دچار افتادگی پوست شقیقه و گوشه های ابروی خود هستند گزینه مناسبی برای این عمل می باشند. 2- لیفت شقیقه برای افرادی که نیاز به لیفت ابرو ندارند ولی تمایل دارند دم ابرو را بالاتر ببرند مناسب است و یا افرادی که انتهای ابروی آنها دچار افتادگی شده و باعث فشار ابرو بر روی پلک فوقانی می شود. 3. افرادی که تمایل دارند دم ابروی انها بالاتر حالت فعلی برود. لیفت ناحیه شقیقه برای چه افرادی مناسب است؟ این محصول کاملا شبیه به چسب نواری است. از نظر بسیاری از افراد، عمل جراحی لیفت شقیقه عملی ساده و ظریف بوده که بدون دیده شدن آثار جراحی نتیجه ای زیبا به همراه دارد و از طرفی زمان ریکاوری آن کوتاه است. معمولا نتیجه این جراحی برای تمام مدت عمر ماندگار است و افراد نیازی به جراحی مجدد نخواهند داشت. از دیر باز هنرمندان بنامی همچون لئوناردو داوینچی برای آنالیز صورت از نظر زیبایی شناسی، آن را به سه قسمت تقسیم کرده اند.

این لیفت در لایه های بالایی اپیدرم پوست انجام میشود و برای از بین بردن چروک و کشیدن سطحی ایده آل است. لیفت شقیقه یک نوع عمل زیبایی برای بالا کشیدن گوشه ابرو، از بین بردن خطوط پنجه کلاغی و سفت شدن پوست در ناحیه اطراف شقیقه است. این نوع نخها بعد از ۶ ماه کاملا جذب صورت میگردند. به همین دلیل برای اطلاع از قیمت دقیق این کار باید پزشک خود را انتخاب کرده و بعد از انجام بررسیهای لازم قیمت نهایی کار را مشخص کرد. روشهای بدون جراحی عمدتا نیازی به دوره نقاهت نداشته و شما بلافاصله پس از لیفت میتوانید فعالیتهای روزانه خود را از سر بگیرید. این متد به دلیل دارا بودن دورهی نقاهت کوتاه و نتایج فوقالعادهای که بلافاصله قابل مشاهده خواهد بود و برای مدتی طولانی هم پایدار میماند، به یک درمان متداول و محبوب برای جوانسازی صورت تبدیل شده است. لیفت با نخ یک تکنیک انقلابی برای متقاضیانی است که مایل به جوانسازی و کانتور صورت خود بدون نیاز به جراحی هستند. تا مدتی که پزشک تعیین میکند از رفتن به سونا و استخر دوری کنید. برای انجام کلیه روشهای لیفتینگ باید در انتخاب پزشک دقت داشت. روشهای مختلف لیفتینگ چشم باعث بالا رفتن پلکها و باز شدن چشم میشود.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد لیفت شقیقه و ابرو در اصفهان بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید