لزوم غنی‌سازی اوقات فراغت زندانیان زن

[ad_1]

ایسنا/خوزستان نماینده رئیس سازمان زندان‌های کشور در امور گروه‌های جهادی با حضور در مجتمع اندرزگاهی نسوان سپیدار اهواز از بخش‌های مختلف این مجموعه تامینی اشتغال و تربیتی بازدید کرد.

حجت‌الاسلام محمدتقی وکیل‌پور در حاشیه این بازدید بر ضرورت غنی‌سازی اوقات فراغت زندانیان و توسعه اشتغال مولد برای زندانیان زن تاکید کرد و گفت: این موضوع موجب می‌شود فشار حبس و تبعات ناشی از آن بر زنان که نیازمند بسته‌های ویژه و متفاوت آموزشی – تربیتی و بازپروری هستند، به حداقل برسد.

به گزارش ایسنا، به نقل از اداره‌کل زندان‌های خوزستان، وی ظرفیت گروه‌های جهادی را برای توسعه برنامه‌های بازپروری و توانمندسازی زندانیان زن و همچنین حمایت‌های اجتماعی پس از آزادی از آنان بسیار موثر توصیف کرد و افزود: لازم است با برنامه‌ریزی لازم از ظرفیت گروه‌های جهادی و تشکل‌های مردم‌نهاد مورد تایید، برای حمایت از زندانیان زن و خانواده‌های آنان به منظور تحکیم مبانی خانوادگی و کاهش آسیب‌های اجتماعی استفاده شود.

نماینده رئیس سازمان زندان‌های کشور در بازدید خود از مجتمع اندرزگاهی نسوان سپیدار اهواز با مددجویان از نزدیک دیدار و گفتگو و روند اجرای برنامه های تربیتی، آموزشی، بازپروری و حمایتی آنان را به صورت میدانی بررسی کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید