لاستیک خودرو امروز چند؟ + برآورد قیمت پس از اعمال ۲۵ درصد افزایش

[ad_1]

در این گزارش قیمت هر حلقه لاستیک بازار امروز (سه‌شنبه) آمده است. ضمن اینکه محاسبه شده تا با اعمال افزایش ۲۵ درصدی بالغ بر ۳۰ درصد اولیه که تیرماه سال جاری ابلاغ و اعمال شد، قیمت هر حلقه چقدر خواهد شد؟

به گزارش ایسنا، در حالی که سخنگوی انجمن تولیدکنندگان تایر با اشاره به هزینه‌ها و درخواست تولیدکنندگان تایر مبنی بر افزایش بیشتر قیمت تایرهای داخلی که در اوایل تیرماه سال جاری به صورت علی‌الحساب مشمول ۳۰ درصد افزایش قیمت شده بودند، از موافقت سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با افزایش ۲۵ درصد دیگر، خبر داد، قیمت هر حلقه لاستیک در بازار امروز در این گزارش آمده است.

البته لازم به ذکر است که به گفته این مقام صنفی به دلیل اختلاف نظری که در نحوه محاسبه و اعمال این افزایش قیمت میان شرکت‌های تولیدکننده هست، هنوز این ۲۵ درصد ابلاغ و اعمال نشده است. اما بنابر قیمت‌های امروز، قیمت جدید تایرها با اعمال افزایش ۲۵ درصدی هم در گزارش زیر آمده است:  

در گروه محصولات شرکت یزد تایر:  لاستیک یزدتایر  ۲۰۵/۶۰R ۱۵ گل مرکوری، ۸۰۰ هزار تومان است که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت یک میلیون تومان خواهد شد.

لاستیک یزد تایر ۲۰۵/۶۰R ۱۴ گل مرکوری،  ۷۰۰ هزار تومان است که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، ۸۷۵ هزار تومان خواهد شد.

لاستیک یزد تایر ۱۸۵/۶۵R ۱۴ گل اورانوس،  ۴۴۰ هزار تومان است که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، ۵۵۰ هزار تومان خواهد شد.

لاستیک یزد تایر ۲۰۵/۵۵R ۱۶ گل نپتون، ۶۵۰ هزار تومان است که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، ۸۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد شد.

لاستیک یزد تایر ۱۶۵/۶۵R ۱۳ گل ساترن، ۳۹۵ هزار تومان است که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، ۴۹۳ هزار و ۷۵۰ تومان خواهد شد.

 در گروه محصولات بارز:  لاستیک بارز ۱۷۵/۶۰R ۱۳ گل( P۶۰۱)، ۴۴۰)  هزار تومان است که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، ۵۵۰ هزار تومان خواهد شد.

لاستیک بارز ۲۰۵/۶۰R ۱۴ گل P۶۲۴)، ۶۲۵) هزار تومان است که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، ۸۷۱ هزار و ۲۵۰ تومان خواهد شد.

لاستیک بارز ۱۶۵/۶۵R ۱۳ گل P۶۶۰)، ۳۸۵) هزار تومان است که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، ۴۸۱ هزار و ۲۵۰ تومان خواهد شد.

لاستیک بارز ۲۰۵/۵۵R ۱۶ گل P۶۲۴)، ۶۳۵)  هزار تومان است که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، ۷۹۳ هزار و ۷۵۰ تومان خواهد شد.

لاستیک بارز ۱۸۵/۶۰R ۱۵ گل P۶۰۱)، ۴۲۵) هزار تومان است که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، ۵۳۱ هزار و ۲۵۰ تومان خواهد شد.

لاستیک بارز ۱۷۵/۷۰R ۱۳ گل P۶۰۱)، ۴۴۰) هزار تومان است که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، ۵۵۰ هزار تومان خواهد شد.

لاستیک بارز ۱۸۵/۶۰R ۱۴ گل P۶۰۲)، ۴۱۵) هزار تومان است که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، ۵۱۸ هزار و ۷۵۰ تومان خواهد شد.

لاستیک بارز ۲۱۵/۶۵R ۱۶ گل (SPORTECH S۶۳۰) و لاستیک بارز ۲۲۵/۶۵R ۱۷ گل(OPTI RIDERUNNER S۶۷۷) هریک ۷۵۰ هزار تومان هستند که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، ۹۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان خواهند شد.

در گروه کویر تایر:  لاستیک کویر تایر ۱۸۵/۶۵R ۱۴ گل (KB۲۷) و لاستیک کویر تایر ۱۸۵/۶۵R ۱۵ گل (KB۲۷) نیز هریک ۴۲۵ هزار تومان هستند که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، ۵۳۱ هزار و ۲۵۰ تومان خواهند شد.

لاستیک کویر تایر ۲۰۵/۵۵R ۱۶ گل (KB۵۵) و لاستیک کویر تایر ۲۰۵/۵۰R ۱۶ گل(KB۴۴) نیز هردو ۶۵۰ هزار تومان هستند که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، ۸۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان خواهند شد.

لاستیک کویر تایر ۲۲۵/۶۵R ۱۷ گل (KB۷۰۰)، ۸۰۰ هزار تومان است که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، یک میلیون تومان خواهد شد.

 در گروه ایران تایر:  لاستیک ایران تایر ۲۰۵/۶۰R ۱۵ گل رونیکا، ۶۰۰ هزار تومان است که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، ۷۵۰ هزار تومان خواهد شد.

لاستیک ایران تایر ۱۷۵/۶۰R ۱۳ گل سارینا و لاستیک ایران تایر ۱۸۵/۶۵R ۱۴ گل کارنا، نیز هریک ۳۹۵ هزار تومان است که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، ۴۹۳ هزار و ۷۵۰ تومان خواهند شد.

لاستیک ایران تایر ۲۰۵/۶۰R ۱۴ گل رونیکا، ۵۱۵ هزار تومان است که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، ۶۴۳ هزار و ۷۵۰ تومان خواهد شد.

لاستیک ایران تایر ۱۸۵/۶۵R ۱۵ گل کارنا نیز ۳۹۰ هزار تومان است که با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، ۴۸۷ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد شد.

هر حلقه لاستیک ایران تایر ۲۰۵/۵۵R ۱۶ گل کارنا هم ۵۵۰ هزار تومان قیمت دارد که  با اعمال ۲۵ درصد افزایش قیمت، ۶۸۷ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید