قیمت درمارولر 5 در 1 خانگی – نوآوران سلامت

بلند کردن درمارولر از روی پوست بعد از ۶ تا ۸ مرتبه کشیدن روی پوست بسیار مهم است چون در غیر این صورت به نظر میرسد که یک گربه روی صورت شما پنجول کشیده است. کلاژن در حقیت همان پروتئین دوست داشتنی است که پوست ما را جوان و شاداب نگه میدارد اما متاسفانه بعد از ورود به دهه ۲۰ زندگی به حدود یک درصد در سال کاهش پیدا میکند و این فقط به معنای پر رنگ شدن یک واژه غم انگیز است: پیری. در هر صورت اگر صورت مورد استفاده شما ۱ میلیمتر یا بیشتر طول داشته باشد به نظر میرسد استفاده از ژل بیحسی ایده خوبی برای کاهش درد باشد.

با استفاده از یک شوینده که PH ملایمی دارد به طور کامل پوست صورت یا بدن خود را بشورید. در پایان کار نیز پزشک کرم محافظ زینک را روی سطح پوست قرار می دهد . در پایان این مرحله باید هر ناحیه را ۱۲ تا ۱۶ با درمالرولر ماساژ داده باشید. کدام سایز سوزن درمارولر برای هر قسمت از پوست بدن مناسب است؟ با خواندن اساس کار این دستگاه شاید حس کنید که ممکن است فرد متوجه درد شدیدی شود ولی افراد اصلا متوجه تیزی نوک سوزن ها نمی شوند زیرا این دسته از سوزن های روی سر درمارولر ZGTS اصل کاملاً به صورت موازی در کنار هم قرار دارند و این امر باعث می شود که اصلا به عمقی از موست که گیرنده های درد در آن هستند نرسد و معمولا در کلینیک ها از مواد بی حس کننده قبل از شروع کار استفاده می شود که عملاً فرد مراجعه کننده چیزی حس نمی کند .

پیش از آنکه در مورد روش استفاده از درمارولر برای میکرونیدلینگ صورت و بدن برای شما صحبت کنیم و روش صحیح استفاده از درمارولر را به شما آموزش دهیم بهتر است کمی در مورد این صحبت کنیم که اصلا روش میکرونیدلینگ برای جوانسازی پوست صورت و بدن چیست و چرا در سالهای اخیر اینقدر محبوب شده است.

زمانی که پوست میخواهد این روزنهها را به صورت طبیعی ترمیم کند مقدار زیادی کلاژن تولید میسازد و همین عمل سبب جوانسازی پوست از طریق تحریک کلاژن سازی میشود. میکرونیدلینگ در حقیقت یک روش جوانسازی پوست از طریق دستکاه درمارولر و تحریک کلاژن سازی پوست است. میکرونیدلینگ با درمارولر 0.5میل DRS باعث شادابی، جوانسازی و رفع چینوچروک پوست و از بین رفتن جای جوش، سوختگیهای قدیمی واثر بجا مانده از عملهای جراحی درمارولر دی آر اس مثل سزارین میشود. محصولات زیادی برای شستشوی انواع پوست وجود دارد که شما می توانید برای مراقبت بعد از میکرونیدلینگ از آنها استفاده کنید. قطعا می توانید از این محصولات استفاده کنید تا نتیجه ی بهتری بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید