قانونمداری در مرحله دوم انتخابات سرلوحه کار مدیران است

[ad_1]

ایسنا/کردستان معاون سیاسی، امنیتی و انتخابات استاندار کردستان، تاکید کرد: رعایت اصل بی طرفی، قانونمداری و عدم جانبداری، در مرحله دوم انتخابات نیز سرلوحه کار مدیران و مسئولین برگزار کننده خواهد بود.

حسین خوش اقبال امروز(10شهریور) در جلسه مشترک کمیسیون تبلیغات و ستاد امنیت انتخابات استان، که با محوریت برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان بیجار، برگزار شد، با اشاره به سوابق درخشان این شهرستان در دفاع از آرمان های انقلاب و مشارکت خوب مردم در برهه های مختلف تاریخی کشور، از اهالی این حوزه انتخابیه خواست یکبار دیگر و اینبار با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، آراء خود را به صندوق های رای بیاندازند. 

وی افزود: از ابتدای شروع فرآیندهای انتخاباتی، عزم و اراده همه مسئولین استانداری به ویژه استاندار، بر رعایت اصل بی طرفی، قانونمداری و عدم جانبداری از هیچ یک از نامزدهای انتخاباتی بوده که این امر در مرحله دوم نیز تداوم خواهد داشت. 

خوش اقبال ذکر کرد: شاهد بودیم که انتخابات دور اول در سایه رعایت قانون، با کمترین مشکل سیاسی، امنیتی و یا حواشی بعد از انتخابات، برگزار شد. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی در ادامه از ۲ کاندیدای راه یافته به دور دوم انتخابات شهرستان بیجار، خواست رعایت دقیق قانون و دستورالعمل های انتخاباتی را به دقت مدنظر قرار دهند و تلاش کنند تا در همراهی با مدیریت فضای انتخابات، توانمندی ها و برنامه های خود را معرفی و مطرح کنند.

شایان ذکر است، شهرستان بیجار یکی از ۱۱ حوزه انتخابی در کشور است که روز جمعه ۲۱ شهریورماه، مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در آن برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید