قارداشی: به نظرم مسابقات جهانی برگزار نمی شود/کمک های فدراسیون جهانی به ایران نرسیده است

[ad_1]

رییس فدراسیون تنیس روی میز می گوید، با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا نظرش بر این است که مسابقات قهرمانی جهان برگزار نمی شود.

مهرداد علی قارداشی در گفتگو با ایسنا درباره ی اینکه با توجه به درپیش بودن مسابقات تنیس روی میز تیمی قهرمان جهان  به دنبال برگزاری اردو هستند یا خیر، بیان کرد:  با توجه به شرایطی که از لحاظ شیوع ویروس کرونا است ، ما احتیاط می کنیم و برگزاری  اردو هم منوط به این است که اول ستاد مقابله با کرونا در ورزش مجوز بدهد و دوم اینکه با سرمربیان تیم های ملی و مدیر تیم های ملی نشستی را در این مورد داشته باشیم و به نتیجه برسیم. 
 او ادامه داد: البته نظر من این است که مسابقات تیمی قهرمانی جهان ۱۰۰ درصد برگزار نمی شود چون ۳۲ تیم در بخش مردان  و ۳۲ تیم در بخش زنان باید شرکت کنند و در تعدادی از کشورها شیوع ویروس کرونا زیاد است از این رو  صدور ویزا بدون قرنطینه سخت می شود.

قارداشی در پاسخ به این پرسش که بودجه فدراسیون تنیس روی میز در سال ۹۹ افزایش داشته است یا خیر، گفت: با توجه به اینکه  بودجه فدراسیون ها را براساس مدال آوری که داشته اند، می دهند، ما با نتایجی که در سال گذشته گرفته بودیم ۳۷ درصد افزایش بودجه داشتیم اما خب این افزایش بودجه منوط به این است که بودجه به ما پرداخت شود. اگر اعزام به قهرمانی جهان هم انجام شود هزینه بلیت ها بسیار گران شده و اصلا با سال گذشته قابل مقایسه نیست و باید با کمک خیرین و اسپانسر ها هزینه ها را پرداخت کنیم.

 رییس فدراسیون تنیس روی میز در پاسخ به این پرسش که کمک های فدراسیون جهانی برای مناطق سیل زده ارسال شده  است یا خیر گفت: با توجه به اینکه پرواز از هامبورگ به ایران انجام نمی شود هنوز نتوانستیم کمک های فدراسیون جهانی را دریافت کنیم و فعلا این کمک ها در آلمان مانده است.
 
انتهای پیام   

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید