فکر می کنم روزنامه دیروز's خبر ؟ فکر می کنم دوباره

[ad_1]

مارک تواین تا به حال این پاسخ زمانی که او به عنوان خوانده شده در مورد “مرگ” در روزنامه:

“گزارش از مرگ من تا حد زیادی اغراق شده است.”

در حال حاضر جداول تبدیل شده است. مرگ روزنامه ها است که زمانی که میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان هنوز هم در حال خواندن اخبار روزانه. جمله طنز. گفت: روزنامه ها به پایان رسید نهایی خبر جعلی.

یک گزارش روزنامه است که هنوز هم یکی از قدرتمند ترین رانندگان از نظر. قوی تر از یک روند توییتر ارسال یک ویروسی Facebook پست یا بالا Instagram hashtag. فقط بخواهید تاسف تعطیلات صاحبان اموال در داخل و اطراف Playa Del Carmen, محبوب شهر رفت و آمد مکرر در سواحل شمال شرق این Yucatán شبه جزیره در مکزیک, Quintana Roo در غیر این صورت شناخته شده در مکزیک Riviera.

در فوریه 2018 فقط هفته از اوج فصل توریستی آنها آماده می شدند به استقبال هزاران نفر از گردشگران مشتاق برای فرار سخت و طولانی زمستان. انبوهی از خورشید متقاضیان شامل همسر و خودم. ما رزرو به صرف یک هفته در اواخر ماه مارس در مورد علاقه ما زمستان را دور: این Iberostar Grand Paraiso حدود سی دقیقه با ماشین از پلایا دل کارمن است.

سپس آمد و اخبار تکان دهنده است که یک توریست کشتی در پلایا دل کارمن بود “بمباران” در فوریه 22 سال 2018 است. داستان زیر را پشتیبانی ویدئو ( https://www.youtube.com/watch?v=HgO9VPFBNyU ) شد و حتی بیشتر نگران کننده است. بیست و پنج نفر مجروح شدند! سفارت ایالات متحده هشدار می دهد مسافران برای دور ماندن از کشتی و قطعات کارائیب شهرستان رفت و آمد مکرر!

دو هفته بعد یکی دیگر از “بمب-مانند” دستگاه پیدا شد در یکی دیگر از کشتی. آن برداشته شد و بدون رفتن. در 21 مارس روز ما به سمت چپ برای ما تعطیلات سفارت آمریکا حذف هشدار آن است.

بنابراین چه چیزی شما فکر می کنم اتفاق افتاده است ؟ آیا خورشید-جویندگان چشم پوشی خبر ؟ آیا این هتل کار معمول خود را پررونق کسب و کار ؟ بر اساس یافته های کشیده شده از یک مسلما اندازه کوچک نمونه پاسخ خواهد بود توجهی ندارد.

خبر بد یک بار منتشر شده ساختگی همه چیز. آن را نمی تواند معکوس – بیش از شما می توانید با قرار دادن خمیر دندان در لوله.

شواهد سقوط ایجاد شده توسط گزارش خبری بود آسان برای پیدا کردن با شروع از لحظه ای که ما وارد گمرک در کانکون فرودگاه و breezed طریق در زمان ثبت به دلیل وجود دارد هیچ خط (نمایشگاه).

زمانی که ما وارد در رفت و آمد مکرر ما تقریبا هیچ چیز به طور معمول همان: وجود دارد کمتر از مهمانان در این زمینه (نمایشگاه B), چند تا از مورد علاقه ما تخصص رستوران بسته شد برای بسیاری از ما باقی بماند (نمایشگاه C) و من می توانم هر گلف توپ را روی گوه زمان من می خواستم و در واقع تا به حال به تغییر اصلی من توپ را روی گوه زمان به دلیل وجود دارد هیچ دیگر بازیکنان که در اسلات (نمایشگاه D).

بیشتر نیاز دارید ؟ در حالی که من دور دوم گلف فقط با یک بازیکن دیگر (نمایشگاه E) ما به تصویب رسید و تنها یک بازیکن (نمایشگاه F) که یک سوراخ در پشت سر ما. او تبدیل به یک بازی دوستانه همکار از شهر مکزیک که اجاره یک آپارتمان در پلایا دل کارمن است. “It's به طور معمول به طور کامل رزرو شده, در این زمان,” او به ما گفت. “در این سال هیچ چیز.” (نمایشگاه G)

زیرا همه از یک رویداد خبری. به یاد داشته باشید که دفعه بعد که کسی به شما می گوید روزنامه دیروز's اخبار.

[ad_2]

Source by Wolfgang Franke

دیدگاهتان را بنویسید