[ad_1]

با بالا ترین سرعت اینترنت به برنامه های وجود دارد که یک کلاه بر روی پهنای باند استفاده, به این معنی که شما فقط می توانید دانلود و مشاهده بسیاری از چیزهای آنلاین. اگر شما با استفاده از اینترنت به شدت مانند دانلود فایل های بزرگ و یا کار آنلاین از شما ممکن است بخواهید برای دریافت پهنای باند نامحدود. این است که نسبتا اخیر خدمات ارائه شده توسط ارائه دهندگان خدمات است که به رسمیت شناخته شده نیاز به یک برنامه برای کسانی که به صرف زمان بیشتر در اینترنت از آنها و یا نزدیک به آن است. بنابراین آنها آمد تا با فضای مجاز: نامحدود پهنای باند که برای تلفن های موبایل مانند بهترین چیزی که از اینترنت اختراع شد و یا پس از آنها آغاز شده دربندی پهنای باند; شما می توانید انتخاب خود را.

چک کردن TOS

قبل از جهش در امضای یک قرارداد یک ساله و یا شروع دانلود تمام یازده فصل M. A. S. H., هر چند, شما باید چک کردن چاپ خوب برای ارائه دهنده خود را با دقت. بسیاری از ارائه دهندگان اینترنت باید یک سیاست استفاده منصفانه برای خود فضای مجاز: نامحدود پهنای باند در نظر دارد. این سیاست حکم می کند که ارائه دهنده اینترنت مجاز است به جای محدود کردن چقدر کاربران با برنامه های نامحدود مجاز به دانلود یک تکنیک به نام شکل دهی ترافیک است که تلاش می کند برای جلوگیری از سنگین کاربران است.

چه اتصال نامحدود واقعا چیست ؟

این منجر به این ادعا که این شرکت ها بد نمایش دادن خود را به خاطر طرح این است که در واقع نه نامحدود. ارائه دهندگان اینترنت باید اشاره کرد که این محدودیت ها تنها قرار داده شده در سنگین کاربرانی که دانلود به طوری که آنها در حال رفتن به تداخل با سرعت دانلود از کاربران دیگر. شرکت ها این کار را برای محافظت از اکثر مشتریان خود را. حتی برخی از شرکت ها باید “زمان دربندی” که بدان معنی است که آنها اجازه می دهد مشتریان خود را برای دانلود بیشتر در طول زمان غیر اوج بار مانند وسط شب.

چه منصفانه است که استفاده از سیاست ؟

اگر شما بیش از استفاده منصفانه سیاست به طور مداوم شما می توانید سرعت اینترنت خود را کاهش می یابد چرا که برخی از ارائه دهندگان نیمی سرعت خود را برای یک دوره از زمان و یا رنج می برند و برخی دیگر از مجازات از شرکت خود را از قبیل پرداخت داده است که بیش از ارائه دهنده محدود می کند. آن را احتمالا خواهد بود لازم به خواندن چاپ خوب برای پیدا کردن آنچه در آن مجازات می تواند قبل از اینکه شما به خودتان پیدا کنید با اضافه شدن هزینه یا خیلی آهسته به اینترنت هستند.

ارزیابی نیازهای شما

اگر شما پیدا کنید که استفاده منصفانه سیاست است برای رفتن به یک مشکل برای شما وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که شما می تواند انجام دهد. شما باید به جستجو در اطراف برای یک ارائه دهنده اینترنت است که شما را به دانلود بالا رای خود را برای طرح نامحدود. نیز وجود دارد گزینه ارتقاء به بالاتر پایان طرح اما این بدان معنا اینترنت خود را قبض خواهد بود و کم هزینه تر. برای برخی از مردم این ممکن است ارزش آن. در حالی که برای همه نیست, فضای مجاز: نامحدود پهنای باند مفید است برای کسانی که دانلود مقادیر عظیمی از فایل های و در حال حاضر به فدا کردن سرعت.

[ad_2]

Posted in متفرقه

Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *