فروزان کلمات کلیدی – گوگل فروزان کلمات کلیدی نقد و بررسی

[ad_1]

بسیاری از افرادی که در حال حاضر در تلاش روش های مختلف بازاریابی آنلاین به ترویج و ایجاد کسب و کار خود شنیده اند که تحقیقات کلمه کلیدی بسیار حیاتی به خود را آنلاین بازاریابی موفقیت است. متاسفانه اکثر شرکت های بازاریابی آنلاین را آموزش اعضای خود را چگونه به طور موثر انجام تحقیقات کلمه کلیدی خود را به منظور رسیدن به نتایج خوب و از آنجا که بسیاری از مردم در سمت چپ به دنبال خدمات است که وعده به انجام این کار برای آنها. یکی از این شرکت گوگل فروزان کلمات کلیدی.

آنها چه کسانی هستند ؟

گوگل فروزان کلمات کلیدی است که یک سرویس جدید است که بسیاری از مردم به نظر می رسد کاملا ناراضی. آنچه که آنها در واقع می گویند که آنها انجام دهید این است که پیدا کردن کلمات کلیدی هدفمند برای استفاده از وب سایت خود را برای هزینه در حدود 77 دلار در هر ماه. اما وجود دارد بسیاری از شکایات که افرادی که پرداخت کرده ام به این سرویس را دریافت نکرده اند وعده داده CD اطلاعات و داشتن یک زمان دشوار لغو اشتراک خود را به این شرکت است. بنابراین مهم است که قبل از اینکه شما حتی در نظر گرفتن خدمات است که شما با دقت خواندن بیش از شرایط خود و شرایط.

پیدا کردن فروزان کلمات کلیدی:

وجود دارد بسیاری از ابزارهای آنلاین در دسترس مانند Wordtracker یا کلید واژه ابزار گوگل است که می تواند کمک به شما انجام تحقیقات کلمه کلیدی خود را در کم هزینه یا به صورت رایگان. بسیاری از نسخه های رایگان خوب هستند اما نمی قادر خواهد بود برای کمک به شما به حفاری به اندازه کافی به واقعا پیدا کردن مناسب و موثر عبارات کلیدی. آنها همچنین به ندرت شما را با ارائه اطلاعات لازم به شما نیاز دارید از جمله KEI سایت رقابت و یا ترافیک روزانه.

آنچه من توصیه به انجام این است که به دنبال یک نسخه پرداخت می شود مانند نسخه پرداخت شده از Wordtracker برای انجام کامل ترین تحقیقات کلمه کلیدی برای بازاریابی آنلاین خود را. سپس به سادگی نوع در کلمه کلیدی خود را انتخاب و حفاری بیشتر برای پیدا کردن حتی بهتر طولانی دم کلمه کلیدی و عبارات. آنهایی که شما می خواهید برای نگاه باید بالا KEI بالا ترافیک روزانه و پایین سایت رقابت به طوری که شما می توانید افزایش شانس خود را برای گرفتن یک رتبه بالاتر در گوگل و اطمینان حاصل شود که وب سایت شما و مطالب بیشتر در معرض قرار گرفتن و نمایش ها به عنوان امکان پذیر است. نگه داشتن در ذهن که هنگامی که شما کلمات کلیدی خود را وجود دارد استراتژی های خاص شما نیاز به یادگیری به مطمئن شوید که شما استفاده از آنها را به پتانسیل کامل خود و دریافت رتبه در بالای تمام موتورهای جستجو!

که در آن برای به دست آوردن دسترسی به بالا فروزان کلمات کلیدی برای تبلیغات و کمپین های بازاریابی:

به دنبال یک شرکت که متخصص در آموزش پژوهش و کلمه کلیدی به اعضای آن است. بهترین شرکت بازاریابی آنلاین را از این یک اولویت مطلق را به اطمینان حاصل شود که اعضای آن قادر به بهینه سازی تمام تلاش های خود را و رسیدن به بهترین نتایج ممکن است. حتی وجود دارد یک شرکت وجود دارد که فراهم می کند 10 ساعت از پژوهش و کلمه کلیدی به صورت رایگان و هزاران فروزان کلمات کلیدی (2.000 دلار ارزش!) به تمام اعضای خود را بالا. بنابراین نگه داشتن یک نگاه و انجام مشق شب خود را و شما خواهد شد مطمئن به لبه بیش از همه به روند فعلی در بازاریابی آنلاین و تبلیغات اینترنتی!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید