فرشتگان سفیدپوش اورژانس مخلص‌ترین بندگان خدا هستند

[ad_1]

ایسنا/زنجان فرماندار شهرستان خرم‌دره گفت: فرشتگان سفیدپوش در کسوت اورژانس کشور فعالیت می‌کنند که از جمله بهترین و مخلص‌ترین بندگان خداوند هستند.

امام جمعه خرم‌دره عصر امروز (۱۵ مردادماه) در مراسم افتتاح اولین پایگاه اورژانس ریلی کشور در شهرستان خرم‌دره که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، عید بزرگ اعلام چندین‌باره امامت و ولایت حضرت علی (ع)، اظهار کرد: در خصوص این عید در حق حضرت علی (ع) ظلم بی‌شمار کرده‌ایم؛ ای ‌کاش همانند ایام محرم که کربلا فرزند غدیر است، مراسم و عزاداری فراهم می‌شود، برای معرفی این حضرت و نهج‌البلاغه زمانی جهت تألیف کتابی در خصوص تعریف و معرفی حضرت علی (ع) تقدیم جامعه می‌کردیم.

حجت‌الاسلام علی حسینی ضمن تقدیر از خیرین استان زنجان، افزود: افتتاح اولین پایگاه اورژانس ریلی کشور در شهرستان خرم‌دره توفیق بزرگی است.

خطیب نمازجمعه خرم‌دره با بیان اینکه خداوند متعال حسابگر دقیقی است، تصریح کرد: یقین بدانید برکات و زحمات خدماتی که به مردم ارائه می‌شود، ذخیره‌ای برای فرزندان خود و آیندگان است که باید قدردان خدمت و زحمات خود باشید.

وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی دارای زنان و مردان دلسوز، عاشق و فداکار زیادی است که نمونه‌های آن در استان قابل مشاهده است، خاطرنشان کرد: در این ایام به افرادی که از بیماری کرونا آسیب دیده‌اند مساعدت کنیم تا از این برهه پیروزمندانه و سرافراز عبور کنیم.

فرماندار شهرستان خرم‌دره نیز در ادامه این مراسم با بیان اینکه خیرین سرمایه‌های این شهرستان هستند، اظهار کرد: کارهای اساسی دو خطه شدن پروژه راه‌آهن زنجان به تهران انجام شده که مشکلات مالی این پروژه با سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان مرتفع شده است.

حجت‌ محمدی با اشاره به راه‌اندازی خط راه‌آهن زنجان به تهران طی سال‌جاری، افزود: امید است با اجرای این پروژه مشکل ترافیک شهرستان خرم‌دره به استان‌های قزوین و به ‌خصوص شهر کرج که مسافران زیادی در آنجا وقت خود را از دست می‌دهند، رفع شود.

وی با بیان اینکه طی سه سال گذشته در استان زنجان شاهد کولاکی بودیم که سبب بسته شدن بزرگراه قزوین به زنجان و تعطیل بودن جاده ترانزیت و نیز ایجاد مشکلاتی در شهرستان خرم‌دره بودیم، ادامه داد: در ایستگاه راه‌آهن شهرستان خرم‌دره در یک شب حدود ۴۰۰ مسافر بود که با حمایت مسئولان یک قطار در اختیار مسافران قرار گرفت و آنان را به تهران رساند.

این مسئول با بیان اینکه دست همه افرادی را که در عرصه سلامت فعالیت می‌کنند به گرمی می‌فشاریم و بر پیشانی کسانی‌ که بدون ادعا زحمت می‌کشند و بستری را برای کمک به هم‌نوعان خود فراهم می‌کنند، می‌بوسیم، خاطرنشان کرد: آنان فرشتگانی سفیدپوش هستند که در کسوت اورژانس کشور فعالیت می‌کنند و اولین کسانی هستند که بر بالین مجروحان حاضر می‌شوند و آنان به عنوان یکی از بهترین و مخلص‌ترین بندگان خدا هستند که به دلیل بیماری کرونا متحمل مشکلات و خسارت می‌شوند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید