[ad_1]

سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی در نظر دارد تا با فراخوان مقاله، در حوزه توانمند سازی افراد بهبود یافته از اعتیاد اقدام کند.

به گزارش ایسنا، این سازمان در نظر دارد با عنایت به الزامات مندرج در جزء ۳ بخش ث ماده ۸۰ برنامه ششم توسعه اقتصادی اجتماعی کشور مبنی بر صیانت، توانمندسازی، آموزش، حرفه و مهارت آموزی و در نهایت ضرورت بازگرداندن معتادین و آسیب دیدگان اجتماعی به خانواده و چرخه زندگی سالم، اقدام به راه اندازی و شروع به کار مجدد مراکز بهاران درسطح مناطق ۲۲ گانه نماید.

با توجه به فعالیت این مراکز طی چند سال گذشته و با اولویت و تمرکز ویژه و با اجرای طرح انضباط شهری، مجموعه‌هایی از اقدامات کالبدی سخت افزاری و نرم افزاری در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی و همچنین با اولویت رسیدگی به وضعیت معتادین و کارتن خوابها، ضرورت اصلاح و بازبینی پروتکل و دستورالعمل اجرایی نسبت به دریافت مقالات علمی‌کاربردی در محورهای ذیل اقدام می نماید.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، همچنین این سازمان به مقالات برتر که قابلیت بهره برداری از آنها در سند و پروتکل جامع مراکز بهاران را داشته باشد، به صورت ویژه مورد تقدیر قرار خواهد داد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Posted in متفرقه

More about:Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *