عیادت رئیس سازمان مدیریت تهران از یک محیط‌بان مصدوم

[ad_1]

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران از محیط‌بان مجروح – امیرحسین کریمیان – عیادت کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تهران، مسعود شفیعی به همراه سعید محمودی، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران از محیط‌بان مصدوم تهرانی دیدار و عیادت کردند.

محیط‌بان امیرحسین کریمیان در درگیری با شکارچیان غیرمجاز در منطقه حفاظت‌شده ورجین شهرستان شمیرانات استان تهران، از ناحیه پا و شکم به شدت مجروح شد و بوسیله بالگرد به بیمارستان انتقال یافت. حال عمومی او که هم‌اکنون در بیمارستان میلاد تهران تحت نظر و مداواست، خوب گزارش شده است.

شفیعی در این دیدار ضمن دلجویی از محیط بان حسین کرمی و آرزوی سلامتی گفت: محیط بانان به عنوان پاسداران منابع طبیعی برای التیام دردها و آلام طبیعت می کوشند این افراد همواره شایسته تقدیر هستند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران افزود: تلاش محیط بانان در صیانت از طبیعت خداداد نباید فراموش شود و این افراد در حفظ، نگهداری و ارایه مواهب طبیعی به نسل های آینده نقش مهمی دارند.

شفیعی با بیان اینکه متاسفانه در سال های اخیر محیط بانان در سراسر کشور بارها مورد حمله قرار گرفتند، خاطرنشان کرد: باید پوشش‌های حمایتی از نظر قانونی در جبران خدمت و پیشگیری از مخاطراتی که برای این محیط بانان صورت می پذیرد درنظر گرفته شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید