علائم سوختن واشر سرسیلندر (۷ نشانه)

اگر به هر دلیلی سرسیلندر و سیلندر خودروی شما مورد تعمیر قرار گرفته باشد، ممکن است تعمیرکار از روی کم دقتی واشر را به درستی جای نداده و یا محکم نکرده باشد. روی بلوک سوار شده و به وسیله کپههایی به آن چفت میشود. در صورت مشاهده خروج دود سفید باید گفت وضعیت بسیار جدیتر است چون نشاندهنده آن است که مایع یا ماده خنککننده و یا روغن هیدرولیک در حال سرسیلندر لیفان سوختن است. این حق شماست که با توجه به هزینه ای که بابت خرید انواع لوازم یدکی موتوری و بدنه پرداخت می کنید، انتظار دریافت کالا و محصولی با کیفیت را داشته باشید و ما در فروشگاه لوازم یدکی نظری این امکان را برایتان سیلندر و سرسیلندر موتورسیکلت فراهم کردیم. به تنظیم آن تا جایی که دور آرام موتور افزایش پیدا کند و از خاموش شدن موتور جلوگیری شود، بپردازید . اگر با عوض کردن ترموستات مشکل همچنان باقی ماند واتر پمپ خراب است که در این صورت باید آن سرسیلندر اف ام 9 را تعویض نمود.

سرسیلندر سمند Ef7
سفت شدن بیش از حد شیلنگهای رادیاتور هنگام گرم بودن موتور، کم کردن مداوم آب رادیاتور، بد کار کردن موتور هنگام استارت اول صبح و شنیدن صدایی مانند باز کردن در نوشابه هنگام باز کردن در رادیاتورعلائم مشکل سر سیلندر و نشان از وجود کمپرس موتور در داخل سیستم خنک کننده دارد. برای رفع مشکل داغی شمع ها ابتدا دهانه پلاتین را تنظیم کنید و در صورت رفع نشدن مشکل داغی، شمع های مناسب را جایگزین نمایید . واشر سرسیلندر یکی از ملزومات اساسی موتور است که دقیقا بین سیلندر و سرسیلندر قرار گرفته و وظیفه تحمل فشار ناشی از حرارت موتور را بر عهده دارد؛ این قطعه که از جنس مواد نسوز و فولاد با لایه مس ساخته شده است، از نفوذ مواد داخل سیلندر در هنگام حرکت پیستونها جلوگیری می کند. زیرا اگر واشر سرسیلندر که از جنس کاغذ یا اغلب فلز با متریال خاص بوده، در اثر تنشهای حرارتی معیوب شود، مقداری از آب موجود در مدار بهمحفظه احتراق راه پیدا میکند و این امر سبب نفوذ آب بهترکیبات سوخت و نهایتا خروج بخار آب از اگزوز میشود.

سرسیلندر فولکس گل یکی از این مشکلات ریپ زدن ماشین در حین حرکت است که می توان بدون اینکه نیاز به افراد متخصص باشد آن را برطرف نمود سرسیلندر ریو قیمت . محصول مذکور در اصل برای خودروهای پژو 405، پژو پارس و سمند دوگانه سوز مناسب است و به صورت کامل به همراه کاسه نمد سوپاپ، میل سوپاپ، استکان تایپیت، خار و فنر ارائه خواهد شد که در این صورت نصب آن برای کاربر راحت تر خواهد بود چراکه بدون نیاز به تراش و یا هرگونه آماده سازی، کافی است که صرفا آن را بر روی سیلندر نصب کنید. اگر در میان پره های رادیاتور برگ و گل و لای و حشرات گیر کند از بازدهی آن به شدت می کاهد. در سال ۱۹۸۱، مهندسان کادیلاک اعلام کردند که موفق شدهاند یک موتور با قابلیتهای غیرفعال کردن سیلندر، تقریباً مشابه آن چه در خودروهای امروزی میبینیم سرسیلندر ام وی ام 530 طراحی کنند. اگر در سیستم خنک کننده هوا باشد جلوی گردش آب را می گیرد و دما بالا می رود . چون از فرمول بالا که محاسبه بکنین میبینین شده156 سی سی. مدیران سایپا اعلام کرده اند که تولید کراس اوور (هاچ بک کراس) آریا در زمستان ۱۴۰۰ آغاز می شود و این خودرو در ابتدا با تیپ دنده ای و اتوماتیک به بازار عرضه می گردد.

با این حال تنها اشکال مربوط به زین موتورسوار این است که دارای مجال آزادی حرکت روبه جلو و عقب نیست زیرا موتورسوار عملا بین باک و زین عقب بدون مجال حرکت محصور می شود و این باعث خستگی در مسافت های طولانی می شود. قسمت لاستیکی دسته موتورها وظیفه دمپ کردن و از بین بردن ارتعاشات را دارند. تجارت اول تنها وب سایت تخصصی در زمینه تجارت بین بنگاهی در ایران می باشد که در فضای یک بانک اطلاعاتی شامل بیش از 207.000 کسب و کار فعال در ایران به ترویج تجارت الکترونیک می پردازد. چراغ عقب SLX با برند SNT در بازه ۱۲۰ تا ۱۵۰ هزار تومان قیمت داده میشود. وقتی در همه شرایط موتور ریپ می زند احتمالا بنزین به موتور ارسال نمی شود و لوله ها گرفته است بنابر این لوله ها را بررسی کنید تا در صورت وجود گرفتگی، آن را برطرف کنید . وقتی در سرعت بالا خودرو ریپمی زند علت آن پلاتین سوخته است که می توان آن را با برس زبر تمیز نمود و در صورتی که این سوختگی زیاد باشد و شکل پلاتین تغییر کند باید آن را تعویض کرد .

سرسیلندر 405 الدورادر اینجا بیشتر به بررسی وب سایت خرید سرسیلندر 7l4.

دیدگاهتان را بنویسید