عطاری؛ حرفهای نیازمند سالها کار به صورت استاد و شاگردی – ایسنا

برای دیدن جزئیات این بخش به صبحانهی بخش عطاری و سلامت محور مراجعه کنید. صندلی تجربه یکی از برنامههایی است که در این راستا برگزار میشود و مرتضی عزیزپور، بنیانگذار برند حاجنوروز، دومین مهمان صندلی تجربه بود. یکی از اداب مهم آن نوشته شدن در ساعات سعد می باشد که بسیار مهم است و توسط نگارنده حتما رعایت می شود. برای خرید اینترنتی حرز امام جواد علیه السلام که با آداب کامل نوشته شده می توانید به فروشگاه اسراراشفاء مراجعه کنید و انواع طرح های ان مانند بازوبند و یا گردن آویز نقره و چرم را ثبت سفارش کنید.

اسرارالشفاء اولین عطاری آنلاین با انواع کرم های گیاهی ، خرید بازوبند حرز و داروی امام کاظم ع در خدمت هموطنان محترم می باشد. حرز امام جواد علیه السلام یکی از توفیقات و برکاتیست که در میان شیعیان وجود دارد و در روایات به آن اشاره و سفارش شده است.

این سه گیاه خشک عبارتند از هلیله سیاه و مصتکی و شکرسرخ که خود شما می توانید جداگانه آنها را تهیه و به مقدار مساوی ترکیب کرده و مصرف کنید یا خرید اینترنتی ذاروی امام کاظم علیه السلام و یا دیگر گیاهان دارویی را از فروشگاه انلاین به راحتی و با چند کلیک انجام دهید و کمتر از 8 روز بستگی به مسافت شما محصول خود را توسط اداره پست دریافت کنید البته برای ساکنین کرج و تهران در صورت درخواست مشتری توسط پیک ارسال می عطاری علی بابا شود. داروی امام کاظم علیه السلام یکی از موثرترین داروها جهت پیشگیری و درمان کرونا می باشد که بسیار توسط حکمای طب سنتی سفارش شده است این دارو هیچ ترکیب شیمیایی یا چیز خاص و مضری ندارد و از ترکیب سه گیاه خشک و کاملا غیر شیمیایی و بدون افزودنی به وجود می آید.

او افزود: این بازرسی ها منجر به پلمپ دو واحد عطاری گشت و پرونده جهت طی مراحل قانونی به مقامات قضایی ارجاع شد. فرشاد رشیدی گفت: در این بازرسی ها که با همراهی پلیس نظارت بر اماکن عمومی و کارشناسان اداره بازرسی ویژه و مبارزه با قاچاق کالای سلامت محور معاونت غذا و دارو کرمانشاه در روز شنبه بیست و هفتم شهریور ماه انجام شد مقدار قابل توجهی شربت متادون و انواع قرص های مخدر از قبیل بوپرنورفین، متادون، ترامادول و نیز انواع داروهای خارج از شبکه رسمی توزیع کشور کشف و ضبط شد.

دیدگاهتان را بنویسید