[ad_1]

آیا شما به یاد داشته باشید کسانی که تلویزیون نشان می دهد قسمت از “منطقه گرگ و میش” که در آن آنها تا به حال یک مانیتور تلویزیون با طول موج سیگنال بر روی آن? آنها با استفاده از یکی از مدرن روز ی اسیلوسکوپ قشنگ باحال برای بازگشت در سیاه و سفید روز از تلویزیون است.

آنچه که جزء بود اندازه گیری قدرت برق اساسا به عنوان آن می آید در سیگنال های مختلف نقاط قوت و ضعف ، این است که نیاز به تست و اندازه گیری تجهیزات برای اطمینان از آن است که عامل در حداکثر بهره وری. بیش از حد آب و یا کمی بیش از حد می تواند باعث یک فاجعه در برخی از خطوط ، بنابراین o-scope استفاده می شود به دقت بگوید که چه سیگنال در حال انجام است و که در آن است از آینده و همچنین نحوه تنظیم آن را به درستی.

در حال حاضر من می خواهم برای رفتن در جهت دیگر در اینجا و بحث در مورد ارواح. چه هستم من رانندگی ، خوب شما تا بحال به تماشای یکی از آن شبح شکار را نشان می دهد در تلویزیون به تازگی? آن مهم است به دلیل این است که نوع دقیق تجهیزات مورد استفاده برای پیدا کردن اگر هر گونه شبح فعالیت است. ی اسیلوسکوپ و تحلیل طیف می توانید به عنوان خوانده شده اگر وجود دارد هر گونه فعالیت الکتریکی غیر معمول در اتاق از طریق یک سیگنال RF برای تجزیه و تحلیل طیف و پیدا کردن طول موج سیگنال از طریق o-scope معمولا یک نسخه دستی.

این مهم است که توجه داشته باشید حتی اگر شما اعتقاد ندارند در ارواح و یا ماوراء الطبیعه از آنجا که این نوع از تجزیه و تحلیل طیفی باعث می شود آن را به نظر می رسد بنابراین حتی اگر آن است که همه در دود و آینه ساخته شده برای تلویزیون سرگرمی. اما بله می دانم هرگز… حتی ممکن است که این RF o حوزه واقعا می تواند انتخاب کنید تا برق موج به تازگی مرحوم? برای تلفن های موبایل مانند چیزی از یک هالووین رمان آن را نمی کند.

این فقط یک مثال از آنچه که چیزهای عجیب و غریب این مسخره گران قیمت قطعه از تجهیزات تست استفاده می شود. همچنین در فیلم دیده می شود “نویز سفید” با بازی مایکل کیتون. بله کسانی بودند ی اسیلوسکوپ او با استفاده از برای پیدا کردن همسر مرده اش یا بچه من را فراموش کرده ام, که, اما من به یاد داشته باشید که دیوار مانیتور و تجهیزات بسیار خوبی حتی اگر این فیلم یک شخص نفرت انگیز.

بنابراین به ی اسیلوسکوپ و آنچه را که آنها می توانید انجام دهید. مهم ترین چیزی که می توانید انجام دهید و به این دلیل که چرا آنها هزینه بسیار قابل اعتماد بودن آنها است و مرده در دقت و صحت. این چیزی است که شما برای پرداخت است دقت است که عامل تصمیم گیری در پایان نتیجه آزمون و اندازه گیری. اما شما نیاز به درک که این نوع از تجهیزات نیاز به تعمیر و نگهداری روزمره فقط مانند یک عجیب و غریب, ماشین های ورزشی. چیزهایی که باید محکم و تیز باقی می ماند برای آزمون بعدی ،

زمانی که من در کالج بود از استاد آیا دقت تست با 3 نوع مختلف از ی اسیلوسکوپ, یکی بود حدود 20 سال و یک نام تجاری جدید بود در حالی که دیگر یک دستگاه دستی که با استفاده از یک اتصال USB و رو راست به او MacBook Pro. تست شد به ببینید که چگونه دقیق این سه نفر در رابطه با هر یک از دیگر. ذهن شما یکی از مسن تر فقط به حال یک لحن تا پس از آن آماده برای رفتن به بودند اخیر ،

آنچه ما آمد برای پیدا کردن بسیار جالب بود. نه تنها هر سه انجام با صفر و احتمال مرده بودند دقیق اما کیکر این بود که این آزمون نشان داد که چقدر خوب o-scope می تواند در بسیاری از اشکال. جدید به قدیمی به USB دستی. در حال حاضر البته کامپیوتر اپل بود بالای خط مک بوک صحیح نرم افزار نصب شده برای این آزمون. هر سه نفر تقریبا بی عیب و نقص در چشم تجزیه و تحلیل آزمایش افراد است.

[ad_2]

Posted in متفرقه

Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *