طرح توسعه گردشگری قشلاق- گریزه در جذب گردشگر نقش بسزایی دارد

[ad_1]

ایسنا/کردستان مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان طرح توسعه گردشگری محور قشلاق_گریزه را در جذب گردشگر موثر خواند و گفت: طرح اقامتی، رفاهی و گردشگری در مسیر قشلاق به گریزه با پتانسیل های طبیعی بالقوه، زمینه جذب گردشگر را فراهم می سازد.

کامران خرم‌ امروز چهارشنبه در جلسه ای که با حضور مهندس حشمت اله صیدی شهردار سنندج و جمعی از معاونین و مدیران شرکت آب منطقه ای کردستان در سالن جلسات این شرکت برگزار شد، اظهار کرد: شرکت آب منطقه ای با جدیت تمام، پیگیر رفع چالش های مربوط به طرح توسعه گردشگری محور قشلاق-گریزه است.

وی با بیان اینکه تکمیل و احداث طرح گردشگری اثر مثبتی بر ارتقای شاخص های گردشگری در سطح استان خواهد داشت، عنوان کرد: این طرح به عنوان بزرگترین پروژه گردشگری در غرب کشور موجب می‌شود کردستان در منطقه غرب و بین سایر استان های کشور کانون توجه گردشگران و مسافران در تمامی فصول سال قرار گیرد.

خرم در ادامه افزود: موضوعی که موجب نگرانی سرمایه گذاران است یک ساله بودن مدت قرارداد اجاره می باشد که با پیگیری های انجام شده امیدوارم با کسب مجوز از شرکت مدیریت منابع آب ایران، بتوانیم قراردادها را در بازه زمانی  10 ساله منعقد نمائیم.

شهردار سنندج با بیان اینکه طرح گردشگری قشلاق- گریزه در ورودی جاده ساحلی به مساحت 20 هکتار در دست بررسی است، افزود: در سال 92 تفاهم نامه ای سه جانبه مابین سه دستگاه اجرایی شهرداری، شرکت آب منطقه ای کردستان و میراث فرهنگی و گردشگری استان در راستای اجرایی کردن طرح اقامتی، رفاهی و گردشگری محور قشلاق گریزه منعقد گردید.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید