طراحی داخلی ( فضای اداری کوچک )

این پارتیشن برای فضاهای کوچک و کم نور پیشنهاد می شود چرا که علاوه بر تفکیک فضایی و ایجاد قلمرو می تواند نور را از خود عبور می دهند و به دلبازشدن محیط کمک کنند و راندمان کار را بالا ببرد. پارتیشن ام دی اف : این دسته از پارتیشن ها به دلیل عدم دید می توانند حائل خوبی ایجاد کنند و فضاهای بسته متناسب با نوع کار افرادی که به دنبال تمرکز در کار هستند را به خوبی ایجاد کنند. بدین صورت که معمولا یک دیوار با کاغذ دیواری تیره پوشش داده می شود و روی سایر دیوارها، کاغذ دیواری روشن هماهنگ با آن نصب می شود. کاغذ دیواری های رنگ روشن را می توان با کاغذ دیواری های تیره هماهنگ با آن ست کرد. برای طراحی دکوراسیون داخلی فضای کار پرسنل با پارتیشن های اداری و کمدهای چند منظوره می توان استفاده کرد. در این متن طراحی داخلی لابی را بررسی خواهیم کرد. مهم ترین نکته که برای کابینت های اداری باید به آن دقت کنید کیفیت و دوام کابینت هاست به دلیل اینکه افراد زیاد از این کابینت ها استفاده می کنند وسیله های ضروری و غیر ضروری درآن قرار می دهند بهتر است جنس مرغوب به کار گرفته شود .

شما میتوانید با قرار دادن صندلی خود به گونهای که پشت شما در برابر یک دیوار محکم قرار گیرد، پشتیبان فنگ شویی قوی ایجاد کنید. براساس اهمیت این فضا و نیز کاربری بسیار متفاوت آن نسبت به فضای کارمندان از سبک کلاسیک به جای مینیمال برای طراحی آن استفاده شده تا با ورود مهمان ها و یا مراجعه کنندگان با رسمی بودن بیشتر این فضا آشنا شوند. طراحی داخلی اداری نیز مانند طراحی داخلی منزل، نیازمند توجه کردن به یک سری از مهمترین و اصلی ترین آیتم ها می باشد که بتوان به نتیجه و رضایت بخشی مورد نظر خود دست پیدا کرد. استفاده از گل و گیاه در طراحی دکوراسیون داخلی حتی در طراحی دکوراسیون داخلی اداری یک اصل مشترک است. هنگام انتخاب طراحی داخلی منرل خود هرگز به نظر دیگران فکر نکنید چرا که قرار است شما ساعتهای عمر خود را آنجا سپری کنید و احساس عدم امنیت در آن میتواند موجب ایجاد روحیهای ضعیف در افراد خانواده شود. دفاتر کاری که در شرکت ها و اداره ها قرار دارد، مکان تمرکز و انجام امور کاری است. کارمندان شرکت در ۵ سال آینده چه کسانی خواهند بود؟ شرکت مبلمان اداری و دکوراسیون داخلی مِتیس با بیش از ۱۵ سال سابقه در این صنعت ، بر آنست که از نظر اقتصادی و نیز مدرن بودن در طراحی واجرا مبلمان اداری و دکوراسیون داخلی ، در جهت پیشرفت این صنعت سهیم باشد.

مهندسان معمار و کارشناسان دکوراسیون اداری شرکت آرل با داشتن علم و تکنلوژی روز دنیا و سال ها تجربه و نمونه کارهای فراوان در این بخش سعی نموده اند که مطالبی در موارد طراحی دکوراسیون اداری و دفاتر کار مدرن و انواع طراحی دکوراسیون و پلان های تجاری اداری و یا حتی نما ساختمان های اداری تجاری و یا تلفیق نمای ساختمان های اداری مسکونی قرار دهند. سوالی که پیش می آید این است که چرا امروزه طراحی داخلی لابی بسیار اهمیت پیدا کرده است و باید در محیط های مختلف از آن استفاده شود. چرا که وی با در نظر گرفتن عملکرد مدیریت یک اداره و همچنین پرستیز کار مدیریت، اتاق مدیر را به نحوی سازماندهی می کند که منجر به افزایش عملکرد آن شود. اگر فضای کافی برای این کار ندارید بهتر است با جانمایی کمدها بر دیوار بهره بگیرید ولی در غیر اینصورت با طراحی کمدهایی ما بین میزها می تواند دسترسی راحت و تکنیک فضایی مناسب را به همراه داشته باشد. این سبک مشابه با سبکهای طراحی داخلی مدرن انتقالی است. پارتیشن شیشه ای فریم لس؛ دراین نوع از پارتیشن ها با شیشه سکوریت اجرا می شوند و به دلیل فریم آلومینیومی ظریفی که دارند فریم لس نامیده دکوراسیون داخلی اداری شیراز می شوند .

یکی از ویژگی هایی که شرکت ساجیران در ارائه این محصول دارد ، امکان ارائه فریم های آلومینیومی با تنوع رنگ است. پارتیشن دوجداره شیشه با فریم ام دی اف؛ این نوع پارتیشن ها فریم ها و قاب های دور شیشه با ام دی اف اجرا می شود و رنگ بندی خوب و جذابی از قاب ها می تواند به جذابیت فضای کمک کند. میز کنفرانس برای جلسات، مذاکرات و کارهای گروهی می تواند به ارتقا کیفی فضای اداری کمک کند. تم رنگی که به عنوان کانسپت رنگی دکوراسیون فضا انتخاب شده سیاه و سفید هست که در اکثر کارهای تبلیغاتی این گروه مشاهده می شه. چنانچه اتاق مدیریت و اتاق کنفرانس دو فضای مجزا باشد طراحی دکوراسیون آن باید به طریقی باشد که مدیرعامل یا هیئت مدیره از یک ورودی مستقیم استفاده کنند و برای ورود به چنین فضایی نیاز نباشد که واحدهای دیگر را طی کنند. به همین خاطر می توان با کمی خلاقیت پارتیشن های دکوراتیو و جذابی برای فضا طراحی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید