ضربه زدن به پروژه ها خسارت بار است/ مردم و شورا مراقب باشند

[ad_1]

ایسنا/کرمان رییس شورای شهر کرمان گفت: نهاد شهرداری و نهاد شورا همیشه وجود دارد و افراد تغییر می کنند و وقتی تصمیماتی کارشناسی و گرفته می شود، قبل از شروع هر ایده و نظری می توان داد اما با جمع بندی و اتخاذ تصمیم، ضربه زدن به طرح ها خسارت بار است و باید در این زمینه مراقبت بکنیم.

“محمد فرشاد” عصر امروز ۲۹ تیرماه در نشست عمومی شورای شهر کرمان اظهار کرد: در جلسه قبل، شورا و شهرداری به تفاهم رسیدند که در جلسات شورای عمومی، شهرداری گزارشی درباره وضعیت پروژه های پیشنهادی شورا، ارائه کند که مدیر پروژه ها تعیین شد و درخواست داریم از جلسه هفته آینده هر جلسه یکی دو گزارش درباره پروژه ها داشته باشیم تا وضعیت رصد شود.

وی پیشنهاد کرد: در جلسه آینده گزارش وضعیت پروژه آرامستان جدید و عملکرد آسفالت ریزی در شهر کرمان در این دوره ارائه شود.

فرشاد در ادامه با اشاره به گزارش اعضای شورا درباره پروژه بام کرمان بیان کرد: قرار است جاده دسترسی بام کرمان سنگ فرش شود و زیرساخت های موردنیاز هتل اجرا شده و قرار شده با بهره برداری از پروژه، از این جاده برای عبور خودروها استفاده نشود.

رییس شورای شهر کرمان در ادامه با اشاره به ایجاد وقفه در پروژه های سرمایه گذاری شهر کرمان گفت: ناهماهنگی ها از یک سو و بی مهری هایی که ممکن است خیلی از آنها منصفانه نباشد، موجب وقفه این پروژه ها می شود.

وی اظهار کرد: نهاد شهرداری و نهاد شورا همیشه وجود دارد و افراد تغییر می کنند و وقتی تصمیماتی کارشناسی و گرفته می شود، قبل از شروع هر ایده و نظری می توان داد اما با جمع بندی و اتخاذ تصمیم، ضربه زدن به طرح ها خسارت بار است و باید در این زمینه مراقبت بکنیم.

فرشاد بیان کرد: بعضا در نیمه یا اواخر کار تفاوت سلیقه هایی به وجود می آید که مشکل ساز می شود و باید شورا و مردم در این زمینه مراقبت بکنند.

وی تصریح کرد: سرمایه گذار می خواهد با اجرای کار، پروژه را واگذار کند یا به فروش برساند و استفاده کند و زمانی که مورد بی مهری قرار می گیرد، موجب دلسردی شده و ممکن است تردید به وجود بیاید.

رییس شورای شهر کرمان در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: طی ۱۵ روز آینده با حضور اعضای شورا بازدیدی از پروژه های سرمایه گذاری سطح شهر خواهیم داشت.

وی با اشاره به مصوبات کمیسیون فرهنگی شورا و از جمله پیگیری ایجاد اتاق مادر و کودک در پارک ها افزود: ایجاد اتاق مادر و کودک در پارک های شهر کار مفید و ضروری است.

انتهایپیام

[ad_2]

Source linkLeave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *