شناسایی ۵۴ شهید ورزشکار در سیستان و بلوچستان

[ad_1]

سومین یادواره شهدای ووشو کار کشور با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در راستای گرامی داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، سومین یادواره شهدای «ووشو» کار کشور با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با حضور خانواده معظم شهدای ورزشکار، ورزشکاران نخبه، بسیجیان ورزشکار در سالن اجتماعات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان سیستان و بلوچستان در شهرستان زاهدان برگزار شد.

صدیقی، رئیس فدراسیون ووشو کشور در این یادواره با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای ورزشکار و شهدای ووشو استان گفت: مادران و همسران شهدا الگوهایی از مقاومت، صبر و ایستادگی هستند که خلوص و تلاش آن‌ها الگوی زنان است. خانواده شهدا به نظام جمهوری اسلامی آبرو، عزت و اقتدار بخشیدند و چهره ملت را نورانی کردند.

وی ادامه داد: موتور ووشو کشور چند سالی است که بر نوار موفقیت در حال حرکت است و امیدواریم این مسیر با الگو پدیری از شهدای این رشته تداوم داشته باشد.

همچنین ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان نیز در این یادواره گفت: استان سیستان و بلوچستان ۵۴ شهید ورزشکار را در دوران دفاع مقدس، دفاع از وطن و دقاع از حرم تقدیم انقلاب کرده است. شهدا سرمایه‌های انقلاب هستند و جایگاه رفیع شهدا را باید برای نسل آینده بیان کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید