شش گام روش به جستجوگرها موثر برای حستبلیغ

[ad_1]

به سادگی با اضافه کردن گوگل حستبلیغ در یک وب سایت را در درآمد خود را.

باید وجود داشته باشد یک هجوم عظیمی از مهمانان که کلیک بر روی تبلیغات در سایت. به همین دلیل بازاریابان اینترنتی باید اعمال تلاش بیشتری در تولید ترافیک بیشتر به سایت.

چگونه این انجام شده است ؟ این است که جستجوگرها برای حستبلیغ در آمده است.

چه جستجوگرها است ؟

SEO یا بهینه سازی موتور جستجو است که از این روش است که با هدف اطمینان حاصل شود که یک وب سایت خاص است که به راحتی در دسترس برای گوگل و دیگر موتورهای جستجو و افزایش احتمال که سایت در حال رفتن به کشف شود پایان نامه موتورهای جستجو.

کاربران اینترنت تمایل به امتناع از طریق کلیک کردن چندین صفحه در SERP (نتایج موتورهای جستجو صفحات).

بنابراین رتبه بندی وب سایت در یک موتور جستجو است حیاتی برای پیشرو بازدید کننده بیشتر به سمت سایت.

هنگامی که یک وب سایت در رتبه های بالاتر به وسیله طبیعی معدنی در نتایج جستجو آن را نیز برسد شانس بیشتری یافت شدن و بازدید توسط یک کاربر اینترنت.

برشمرده در زیر گام های استراتژیک برای استفاده از بهینه سازی موتور جستجو برای به دست آوردن درآمد بیشتر از طریق حستبلیغ.

1. ابزار

گرفتن برخی از کمک در به دنبال بهینه سازی حستبلیغ پر وب سایت است که قطعا یک ایده بزرگ است. یکی از این دست می توان یک نرم افزار یا ابزار ایجاد شده به ویژه برای بهینه سازی.

خوب ابزار تحقیقات کلمه کلیدی است که یک سرمایه گذاری ارزشمند یک ناشر می تواند. این ابزار نه تنها عرضه چگونه بسیاری از جستجوهای; آن را نیز فراهم می کند چگونه بسیاری از رقابت صفحات.

این گزارش محاسبه قدرت رقابت برای فعال کردن ناشران به تعیین که کلمات کلیدی شایسته هستند هدف قرار دادن.

2. تحقیقات

پس از نصب یک زن و شوهر از ارزش SEO برای حستبلیغ ابزار آن را تبدیل به کمتر چالش برانگیز برای ناشران به تحقیق و پژوهش برای بهترین کلمات کلیدی.

اما اینکه آیا یا نه وجود دارد که نرم افزار نصب شده ناشران نیاز به تلاش در انجام تحقیقات کلمه کلیدی را قادر به انتخاب کنید که کلمات کلیدی که مایل به هدف در یک صفحه خاص.

زمانی که آنها در حال حاضر شناسایی کلمه کلیدی هدف آنها در حال حاضر نیاز به اطمینان حاصل شود که آنها را می توان در آدرس صفحه در عنوان در پاراگراف اولیه شاید چند بار در بدن و در بند بسته. داشته باشیم در مورد چگالی کلمه کلیدی.

3. تمرکز

هدف تنها یک کلمه کلیدی برای هر صفحه. آیا پرش از یک موضوع به دیگری.

در غیر این صورت تبلیغات حستبلیغ ممکن است نه مطابقت با محتوای صفحه وب و صفحات ممکن است به درستی نمایه شده است.

4. سادگی

نگه داشتن کد منبع صفحه به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است. با انجام این کار تبلیغات حستبلیغ و موتورهای جستجو را وادار به درک به طور خاص چه صفحه وب مورد تمام شده است و می توانید به آسانی رسم کردن کلمات کلیدی.

اجتناب از استفاده از راه بیش از حد بسیاری از لینک های ورودی مگر اینکه آنها کلمات کلیدی هدفمند است.

5. مطالب

مهم نیست که چگونه به طور موثر یک کلمه کلیدی است که تحقیق و هدفمند اگر مخاطب است مجبور به ماندن در صفحه و خواندن محتوای حستبلیغ و بازاریابی تلاش ها بی فایده است.

چگونه خواهد خوانندگان انگیزه به کلیک بر روی یک تبلیغ اگر آنها نمی به عنوان خوانده شده صفحه و رشد کرده و نه علاقه ای در مورد این موضوع ؟

محتوای تمام صفحات باید منحصر به فرد و جذاب و آموزنده است. آن یک ایده خوب هم برای ارتباط برقرار کردن با دیگران در تخته های بحث به کشف آنچه که مردم مشتاق هستند و یا نگران.

6. به روز رسانی

نگه داشتن به روز شده خود یعنی به طور مداوم چک کردن رتبه بندی در موتورهای جستجو برای کلمات کلیدی مورد هدف.

این می تواند به بازاریاب یک دیدگاه در چگونه از تبلیغات حستبلیغ در حال انجام است.

اگر صفحه وب را نشان نمی دهد تا در صفحات اول سعی کنید تجدید نظر عنوان و 1 و آخرین پاراگراف. در زمان صرفا با تغییر چند کلمه می توانید تفاوت را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید