شبکه آب شرب «خاکریز» فرسوده است

[ad_1]

ایسنا/همدان دهیار روستای خاکریز گفت: شبکه آب شرب روستای خاکریز سال هاست فرسوده بوده و مردم روستا از این مشکل رنج می برند که امیدواریم در صورت تخصیص اعتبار، امور آبفای شهرستان این مهم را در اولویت برنامه های خود قرار دهد.

علی اوسط‌ رضایی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: فضای ورزشی مناسب یکی از نیازهای جوانان این روستا بوده که با توجه به ظرفیت و پتانسیل های موجود در روستای خاکریز احداث سالن چندمنظوره ورزشی روستا از نقش مؤثری در جبران کمبود فضای ورزشی موجود برای جوانان روستا برخوردار خواهد بود.

وی یکی از برنامه های مهم برای توسعه این روستا را ضرورت توجه به زیباسازی و مبلمان روستایی دانست و افزود: توسعه طرح های عمرانی و فراهم ساختن زیرساخت ها در راستای زیباسازی و مبلمان روستایی موجب کاهش روند مهاجرت اهالی این روستا به شهر می شود.

رضایی در ادامه یکی از نیازهای این روستا را ترمیم راه های بین مزارع عنوان کرد و یادآور شد: از جهادکشاورزی انتظار می رود برای اصلاح و ترمیم راه های بین مزارع مساعدت کند چراکه در شرایط فعلی کشاورزان برای دسترسی به اراضی خود دچار مشکل هستند.

وی یکی دیگر از نیازهای این روستا را بهسازی، آسفالت و جدولگذاری معابر دانست و تصریح کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خدمات ارزنده ای در این روستا انجام داده که قطعاً با دیگر برنامه ها و طرح های زیربنایی سایر دستگاه های مرتبط توسعه پایدار هر چه بیشتر این روستا رقم خواهد خورد.

رضایی با اشاره به برخی اقدامات عمرانی دهیاری در این روستا یادآور شد: از زمان شیوع کرونا تاکنون تمامی معابر روستا توسط دهیاری با همکاری خوب مردم به صورت هفتگی ضدعفونی می شود که این مساعدت و مشارکت مردم قابل تقدیر است.

به گزارش ایسنا، روســتای خاکریز جزء بخش مرکزی شهرستان  اسدآباد با مساحت ۸۴ هکتار در فاصله یک کیلومتری از  شهر اسدآباد واقع شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source linkLeave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *