شاهد رعایت پروتکل‌های بهداشتی در هیئات مذهبی هستیم

[ad_1]

ایسنا/لرستان نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: آنچه ما در هیئات مشاهده کردیم مشخص شد که عزاداران و مومنان بیش از همه به اصولی که از سوی ستاد مبارزه با کرونا اعلام شده پایبند هستند و تقاضا داریم مردم در بقیه ایام عزاداری حسینی نیز این پروتکل‌ها را رعایت کنند.

 حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی هشتم شهریور، اظهار کرد: توصیه مقام معظم رهبری بوده و هست که عزاداری حسینی با توجه به توصیه ها و پروتکل های بهداشتی برگزار شود. 

وی ادامه داد: انتظار می‌رود همه مردم اصول بهداشتی، فاصله‌گذاری اجتماعی و دستورالعمل های ستاد مبارزه با کرونا را رعایت کنند. 

شاهرخی تصریح کرد: آنچه ما در هیئات مشاهده کردیم مشخص شد که عزاداران و مومنان بیش از همه به اصولی که از سوی ستاد مبارزه با کرونا اعلام شده پایبند هستند و تقاضا داریم مردم در بقیه ایام عزاداری حسینی نیز این پروتکل‌ها را رعایت کنند. 

نماینده ولی‌فقیه در لرستان عنوان کرد: در عمل مشاهده کردیم که جمع بین عزاداری حسینی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد مبارزه با کرونا امکان پذیر است. 

وی با اشاره به اینکه تقویت امت اسلامی امری واجب است و شیوع ویروس کرونا این امت را تضعیف می‌کند، اظهار کرد: ما باید از هر چیز که باعث تضعیف امت اسلامی می شود دوری کنیم. 

انتهای پیام    

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید