سیستم های روشنایی LED

[ad_1]

امروز وقتی که افراد بزرگ در جهان نگران هستند در مورد محیط زیست و مشکلات ناشی از آلودگی سیستم های روشنایی LED ثابت خواهد کرد که یک مزیت به این دلیل که صنایع دوستدار محیط زیست شرکت; به سادگی با مقاوم سازی یک ساختمان می تواند به طور قابل توجهی کاهش انتشار کربن و صرفه جویی در تعداد درختان با گارانتی و پنج سال برای نور نصب شده است. دیود ساطع نور (LED) دستگاه است که ساطع می کند نور در عبور یک جریان الکتریکی از طریق آن.

این واقعیت را نمی توان انکار کرد که نزدیک به 2 میلیارد نفر در سراسر جهان و نیمی از جمعیت در نوسازی هند می کند دسترسی به قابل اعتماد و تمیز روشنایی. استفاده از نفت سفید یا سوخت چوب ناکافی است برای نور و همچنین آلوده منازل و محیط زیست است. فن آوری های نوظهور در Led ها وعده برای قابل اعتماد و ارزان قیمت نورپردازی برای فقرا و نیازمندان است. انرژی کم مصرف Led های سفید که در یک فانوس نوع مورد صفحه کوچک سازی باتری شارژ و یا از طریق شبکه یا خورشیدی را به روشنایی.

این کمک خواهد کرد که مردم به طول روز مولد برای بسیاری از روزانه خود را به کارهای خانه یا شغل پرسود با گسترش این ساعت از نور است. این ساعت “به دست آورده” برآورد شده tobe به ارزش حدود 25 میلیون دلار در روز و 100 میلیارد دلار در سال است. از مجموعه ای از برادوی به television studios, سیستم های روشنایی LED تبدیل شده است یک جایگزین ایده آل برای منابع نور سنتی برای سرگرمی برنامه های کاربردی. به عنوان انرژی کارآمد منابع نور چراغ روشنایی فراهم می کند و تاثیر پویا در حالی که از بین بردن نیاز برای تعمیر و نگهداری-فشرده رنگ ژل و فیلتر. در نظر داشتن افزایش روز افزون قیمت انرژی و همچنین بحران انرژی به رئیس جمهور آمریکا آقای اوباما در نظر گرفتن علاقه زیادی به روشنایی انرژی کارآمد. سریعترین و بهترین راه برای استفاده از لامپ صرفه جویی در انرژی به کاهش مصرف. خوب با کیفیت بالا طراحی چراغ خیابانی ال ای دی جایگزین معمولی و پایین آوردن صورتحساب برق تا 44 lakhs بیش از یک دوره 10 سال پس از چراغ های خیابانی عامل برای 12hrs در روز است. منطقه ای که در آن اشعه uv یا IR تابش اجتناب شود چراغ نور نقطه ای است که یک جایگزین عالی به طور گسترده ای مورد استفاده در کارخانجات, تبلیغات, تخته, ساختمان, باغ. در این دوره رکود اقتصادی جهانی که مدیریت مصرف در تمام مراحل ممکن است برای پایین آوردن هزینه های LED کردن چراغ ها و لوله چراغ بسیار انرژی کارآمد و گزینه عالی برای کاهش صورتحساب برق به دلیل آن است که تنها در ادارات دولتی و مراکز تئاتر کتابخانه و باغ و پارک و غیره. که در آن نور مصرف نامحدود است و ناچیز است. بدون شک ظهور رهبری که به تازگی آغاز شده است و مجموعه ای به آسمان-موشک در سال های آینده. به همین دلیل حتی در این بحران اقتصادی شرکت های سرمایه گذاری به طور مداوم و brusquely.

با تشکر از مغز انسان که به ارمغان می آورد راه حل تمام بحران است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید