سیستم خدمات استثنا رفع خطا

[ad_1]

سیستم خدمات استثنا یک خطا است که ممکن است به نظر می رسد در صفحه آبی مرگ (BSOD). این خطا همچنان ادامه دارد زمانی که یک استثنا رخ می دهد در طول یک سیستم سرویس و منجر به انتقال از یک هسته به حالت کاربر. وقتی این خطا رخ می دهد خود را ری استارت کامپیوتر و هر گونه داده های ذخیره نشده از دست داده است.

این خطا ممکن است به نظر می رسد در موارد زیر:

1. در حالی که خواندن و ارسال ایمیل
2. در حالی که گشت و گذار در اینترنت و دانلود فایل ها از اینترنت
3. قبل از کامپیوتر به طور کامل خاموش

آنچه شما باید انجام دهید در حال حاضر ؟

1. به روز رسانی درایور های خود را
2. تعمیر مشکلات رجیستری سیستم
3. تغییر نرم افزار آنتی ویروس
4. جای رم
5. بازگرداندن سیستم
6. بازگرداندن فایل های سیستم خراب
7. پاک کردن کش مرورگر وب
8. تنظیم مجدد مرورگر وب خود را

به روز رسانی درایور های خود را

درایور های قدیمی ممکن است باعث BSOD با سیستم خدمات استثنا. خود را به روز رسانی گرافیک و صدا و شبکه رانندگان است. برای دانلود آخرین درایور وب سایت مربوطه تولید کنندگان. و یا کلیک کنید Start | All Programs | Accessories | به روز رسانی ویندوز و به روز رسانی تمامی درایور های خود را.

تعمیر مشکلات رجیستری سیستم

مشکلات رجیستری شامل نامناسب منسوخ شده و اطلاعات نادرست را در رجیستری سیستم شما. اطلاعات در رجیستری سیستم باید همیشه تا به تاریخ. منسوخ شده و اطلاعات نادرست ممکن است باعث BSOD با سیستم خدمات استثنا خطا. به شما توصیه می شود به استفاده از رجیستری نرم افزار رفع برای انجام تعمیر رجیستری بالا روند. مطمئن باشید که برای راه اندازی مجدد دستگاه شما پس از اتمام.

تغییر نرم افزار آنتی ویروس

سعی کنید پاک موجود در نرم افزار آنتی ویروس و نصب دیگر. در غیر این صورت آن را خاموش آن’ زمان واقعی حفاظت برای یک دوره معینی از زمان تا مشکل حل شود.

جای رم

یک رم معیوب ممکن است نمایش BSOD با سیستم خدمات استثنا خطا. اگر شما یک RAM, و سپس به طور موقت آن را حذف و نصب یکی دیگر. اگر شما چندین قوچ و سپس آزمون آنها را یک به یک به طور جداگانه.

بازگرداندن سیستم

با استفاده از System Restore برنامه بازگرداندن دولت از کامپیوتر خود را به یک روز قبل از آن به طوری که BSOD با سیستم خدمات استثنا خطا ممکن است دوباره رخ می دهد. دلیل این است; System Restore بازگرداندن رجیستری و فایل نسخه های به روز قبل از آن که شما را انتخاب کنید. برای انجام این کار کلیک کنید Start | All Programs | Accessories | System Tools | System Restore.

بازگرداندن فایل های سیستم خراب

سیستم فایل های فساد منجر به مشکلات مختلف مانند سیستم خدمات استثنا خطا. وجود دارد یک ابزار کوچک به نام System File Checker نصب شده بر روی کامپیوتر شما است که شما کمک می کند تا بازگرداندن فایل های سیستم خراب با اصلی است.

1. قرار دادن سیستم عامل مایکروسافت ویندوز دی وی دی رام.
2. کلیک کنید شروع | اجرا شود.
3. نوع SFC /ScanNow و مطبوعات را وارد کنید.
4. به دنبال دستورالعمل.
5. راه اندازی مجدد کامپیوتر بعد از اتمام.

پاک کردن کش مرورگر وب

بد خراب شده و فایل های ذخیره شده در مرورگر وب خود را کش سقوط آن ممکن است باعث BSOD با سیستم خدمات استثنا خطا. برای پاک کردن web browser cache install system cleaner نرم افزار و کلیک بر روی دکمه حذف برای انجام وظیفه.

تنظیم مجدد مرورگر وب خود را

کلمه “Reset” من استفاده می شود نه تنها محدود برای تنظیمات; اما آن شامل عملیات حذف تازگی نصب افزودنیها نوارهای ابزار موتورهای جستجو و پاکسازی تاریخچه وب کش و کلمه عبور. این کمک خواهد کرد که اجتناب از خطا.

1. باز کردن اینترنت اکسپلورر.
2. بر Tools | Internet Options.
3. کلیک بر روی زبانه پیشرفته.
4. کلیک بر روی دکمه تنظیم مجدد از قاب تنظیم مجدد تنظیمات اینترنت اکسپلورر.
5. کادر بررسی حذف تنظیمات شخصی.
6. کلیک کنید تنظیم مجدد را فشار دهید برای شروع روند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید