ستاد تدبیر در خراسان رضوی رسمیت یافت

[ad_1]

ایسنا/خراسان رضوی معاون اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور تاکید کرد: وزارت کشور به عنوان یک وزارت خانه حاکمیتی، مسئولیت نظارت و رسیدگی به چالش‌های اقتصادی استان‌ها را برعهده دارد.

بابک دین پرست در دومین نشست معاونین اقتصادی استانداری‌های سراسر کشور در سال جاری که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، با اشاره به اینکه رسالت وزارت کشور پیگیری سیاست‌ها و برنامه‌های کلان دولت در سطح استان‌ها است، بر اهمیت نقش نظارتی و هماهنگی معاونین هماهنگی امور اقتصادی استانداری‌ها بر اجرای پروژه‌های عمرانی ، توسعه‌ای و سرمایه‌گذاری در کشور تاکید کرد.

وی افزود:  وزارت کشور در همه حوزه‌های سیاسی، امنیتی، انتظامی، اجتماعی و اقتصادی مسئول هماهنگی بخش‌های مختلف کشور در استان‌ها است، همچنین مسئولیت پیگیری و گزارش گیری از دستگاههای مختلف را در این عرصه برعهده دارد، این بخش جز اختیارات قانونی وزارت کشور بوده و در صورتی که به این نقش مهم عمل نکنیم، در اصل به نقش حاکمیتی وزارت کشور توجه نشده است.

بر اساس اعلام روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، دین‌پرست همچنین در این نشست از ابلاغ اولین حکم رسمی تشکیل ستاد تدابیر ویژه اقتصادی برای استاندار خراسان رضوی از سوی وزیر کشور خبر داد.

وی در همین راستا ابراز امیدواری کرد بزودی این حکم برای سایر استانداران نیز صادر شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید