[ad_1]

اگر چه وجود دارد بسیاری از ابزار برای محاسبه یک وب سایت را به ارزش آنلاین, آنها ممکن است همیشه دقیق است. این به این دلیل است که شما باید به درک چگونه به ارزیابی ارزش وب سایت خود را. برای مثال برخی از این وب سایت تنها با استفاده از درآمد حاصل از حستبلیغ گوگل. این اشتباه است چون تعداد زیادی از وب سایت های بسیاری دیگر از جریانهای درآمد دیگر از گوگل حستبلیغ. ثانیا درآمد از گوگل AdSense نمی توان استاندارد اندازه گیری ad درآمد و پس از آن در واقع بسیار کم است.

عامل دیگری است که به اشتباه مورد استفاده برای اندازه گیری ارزش یک وب سایت رتبه بندی الکسا. اگر چه این به طور گسترده ای استفاده می شود و اندازه گیری آن است که به طور عمده بر اساس میزان ترافیک به وب سایت داده شده. در نظر گرفته شود کاربران باید یک Alexa toolbar نصب شده است. این حذف تعداد بسیاری از دیگر بازدید کنندگان به یک سایت داده شده. ثانیا تعداد زیادی از بازدید کنندگان به هر سایت لزوما برابر با درآمد بالا. درآمد است که عمدتا بر اساس مدل کسب و کار است که هر سایت استخدام.

دقیق روش های تعیین یک سایت ارزش

اگر چه این روش ممکن است به نظر می رسد خسته کننده آنها بهترین روش در تعیین چقدر یک سایت با ارزش است. عامل دیگری که به یاد داشته باشید این است که تنها یک وب سایت را مالک می تواند با دقت محاسبه ارزش خود را. دلیل این است که تنها او حضانت سایت داده.

1. میزان درآمد تولید شده

وجود دارد راه های متعددی برای کسب درآمد از یک سایت. شایع ترین عبارتند از:

 • ارائه فضای آگهی – نمونه شامل حستبلیغ Infolinks و وابسته.

 • فروش محصول – نمونه شامل کتاب الکترونیکی با نام تجاری کلاه و تی شرت.

 • مبتنی بر اشتراک پرداخت – نمونه شامل دوره های آنلاین و عضویت مبتنی بر منابع است.

یک وب سایت است که این و یا هر گونه دیگر از راه های ایجاد درآمد می تواند ارزش بر اساس مقدار پول آن را تولید می کند, روزانه, ماهانه و یا سالانه.

2. سن یک وب سایت

این ارائه می دهد ارزش اضافی به یک سایت را در موتورهای جستجو به خصوص گوگل ارزش بیشتر بر روی آن. این است که بر اساس تعدادی از پارامترها از جمله:

 • به رسمیت شناختن نام تجاری – قدیمی تر سایت بالاتر امکان آن رشد کرده است به یک نام تجاری شناخته شده.

 • تعداد بک لینک – مسن تر وب سایت های لینک دهنده بیشتر است که آنهایی که جدیدتر معنی ترافیک بالاتر.

 • اعتماد مردم قطعا بیشتر اعتماد در یک وب سایت از یکی که ایجاد شده است.

اگرچه ممکن است قطعی ارزش پولی سن مکان یک سایت در یک مقدار بالاتر.

3. نام دامنه

عامل شما باید در نظر بگیرید در اینجا این است که بازار بالقوه از نام دامنه. نام دامنه می تواند تعیین یک نام تجاری رقابت بازار و SEO. به راحتی قابل تشخیص نام دامنه آسان است برای پیدا کردن و به یاد داشته باشید. این به طور خودکار ترجمه به ترافیک بالاتر و در نتیجه بالاتر پتانسیل درآمد.

4. تجزیه و تحلیل جستجوگرها

وب سایت تا حد زیادی متفاوت است از نظر راه های SEO استفاده شده است. یک سایت است که با کیفیت بالا, جستجوگرها است که قطعا بیشتر قابل رویت از یکی که نیست. مانند آن خواهد شد از ارزش بالاتر.

5. محتوای وب سایت

وب سایت هایی که به طور خودکار جذب بازدید کنندگان متعدد از جمله منحصر به فرد بازدید با توجه به کیفیت و ارزش خود را محتوا است. یکی از نمونه های چنین است که یک سایت خبری است که به خوبی نوشته شده است و مطالب جدید هر روز. دیگران آموزشی سایت. این سایت ها را تحمل مقادیر بالاتر با توجه به ارزش محتوای خود را. این هم یک شاخص از مقدار کاری است که شده است قرار داده و به ساختمان سایت.

6. وب سایت دارایی

اینها همه ویژگی های اضافی است که یک وب سایت علاوه بر ساختار اساسی. این می تواند شامل:

 • تم پیشرفته

 • یک لیست ایمیل

 • نوع حرفه ای پلاگین

 • حق بیمه نام دامنه

7. ترافیک

یک وب سایت است که جذب مقدار زیادی از ترافیک بالاتر بالقوه کسب و کار از یکی که نیست. بالاتر از ترافیک بالاتر از ارزش بازار است.

بالا 5 رایگان سایت ارزش ماشین حساب

ابزار ذکر شده در زیر برخی از بهترین ابزارهای رایگان برای چک کردن یک سایت ارزش, بر اساس پارامترهای آنها استفاده کنید.

1. ارزش وب سایت

ارزش وب سایت رایگان است سایت ارزش ماشین حساب است که کمک می کند تا رتبه و برآورد ارزش وب سایت خود را با استفاده از الکسا و گوگل رتبه بندی. به علاوه, آن است که قادر به برآورد چقدر روزانه درآمد تبلیغ وب سایت شما به ارمغان می آورد.

2. سایت چشم انداز

این سایت ارزیابی ارزش یک وب سایت بر اساس رتبه بندی الکسا فهرست “فهرست موزیلا” درآمد حاصل از تبلیغات روزانه صفحه نمایش و غیره. آن است که محبوب به دلیل آن را نیز ارائه می دهد پیشنهادات در مورد چگونه به بهبود بیشتر ارزش سایت خود ،

3. وب سایت شما ارزش

این وب سایت شما ارزش تیم به ارمغان می آورد از 18 سال تجربه برای کمک به شما در ارزیابی ارزش وب سایت خود را. این نشان می دهد که ترافیک وب سایت شما به صورت گرافیکی و همچنین به شما می دهد نمره بر اساس چه سریع لود صفحه شما بنابراین شما می توانید عیب یابی بالقوه قطره در ترافیک کاربر بر اساس سرعت عملکرد.

4. سایت Value Calculator

ارزش نه تنها نمرات وب سایت خود را, اما همچنین به شما می دهد نام و ارزش بالای وب سایت آنلاین به طوری که شما می خواهم که یک ایده از چگونه سایت خود را در مقایسه با بیشتر نام های مشهور مانند گوگل یا توییتر.

5. سایت قیمت

این یک ابزار رایگان است که با استفاده از مجموعه ای از عوامل برای محاسبه ارزش یک وب سایت داده شده. کلید آن قیمت گذاری پارامترها عبارتند از:

 • تعداد بازدید کنندگان روزانه

 • بک لینک در دسترس

 • دید در موتورهای جستجو

[ad_2]Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *