سازماندهی صفحات برای بهینه سازی وب سایت

[ad_1]

این که آیا شما در جستجوگرها حرفه ای و یا مبتدی در آموزش اجرای برخی از پیشرفته در سایت تکنیک های بهینه سازی یک فرایند نسبتا ساده. ایده اصلی این است که تا حدودی خلاق در چگونه شما با استفاده از کلمات کلیدی در سراسر محتوای وب سایت خود را. ترفند برای موثر بودن در حال توسعه یک ساختار منسجم از صفحات هستند که هر دو کلمه کلیدی بهینه سازی شده و خلاقانه سازمان با توجه به اهداف کلمه کلیدی خود را.

واقعی کلمه کلیدی بهینه سازی فرآیند شامل نحوه استفاده از عبارات خاص در مناطق خاص از صفحه مانند صفحه عنوان متا توضیحات هدر قوی تگ body کپی و غیره. در این مقاله من یک گام به عقب به اذعان نقشه واقعی از سایت و یا سازمان بهینه سازی صفحات که منجر به بیشتر عملکرد جستجوگرها.

سازماندهی بهینه سازی صفحات

راه که در آن شما برنامه ریزی و ساختار سازمان از صفحات خود را از جنبه های کلیدی SEO و بهینه سازی سایت. در یک مفهوم کلی شما می خواهید به تمرکز بر بهینه سازی هر صفحه فقط در یک دقیق کلمه کلیدی هدف و شاید یک زن و شوهر تغییرات. اما شما می توانید صفحه-فرآیند برنامه ریزی کمی عمیق تر استراتژیک ایجاد بهینه سازی در معماری از کلمات کلیدی در صفحات مربوطه.

خلاق, سازمان خود را بهینه سازی صفحات می تواند به یک اثر مهم در تلاش های SEO شما. به این معنا ساختار صفحات سایت خود را به طوری که آنها پس از ساخت سایت خود را با متنی ربط (یا “کلید واژه ربط’.) در اینجا یک مثال:

بیایید می گویند ما در حال بهینه سازی ریزش مو سایت برای یک کلمه کلیدی دسته در اطراف ‘درمان ریزش مو.’ ما به احتمال زیاد ایجاد یک صفحه جدید است که بهینه سازی شده برای آن کلمه خاص; با این حال ما می توانیم به بهینه سازی یک گام بیشتر با ساختمان از تعدادی از حمایتی صفحات.

بسته به ماهیت وب سایت ما, ما ممکن است بخواهید به رول کردن صفحات اضافی است که تمرکز بر روی درمان ریزش مو برای مردان, برای زنان, درمان های طبیعی, و غیره. ایده این است برای ایجاد مطلوب کلید واژه ربط با ساخت یک لایه جدید از صفحات که هدف بیشتر طولانی دم کلمه کلیدی مشابه دیگر.

لینک بهینه سازی صفحات

در علاوه بر این به راه که در آن ما سازماندهی صفحات ما, ما همچنین باید در نظر شیوه ای که در آن ما لینک ما بهینه سازی صفحات. مناسب ارتباط از این صفحات می تواند اهمیت SEO تاثیر و گاهی اوقات منجر به قرار گرفتن در معرض بیشتر در نتایج موتورهای جستجو.

نکته مهم برای حفظ در ذهن است که به اطمینان حاصل شود که مرتبط صفحات مرتبط به یکدیگر است. به عنوان مثال اگر ما در بهینه سازی صفحه برای ‘درمان ریزش مو” ما ممکن است شامل یک لینک در محتوا است که اشاره به دیگر صفحات عمیق تر مانند “درمان های طبیعی برای ریزش مو” و ” درمان ریزش مو برای مردان است.” این است همه چیز خوب است تا زمانی که لینک را حس می کند در محتوای صفحه (اغلب در یک پاراگراف است که تا حدودی مرتبط به این لینک.)

وجود دارد دو نوع از لینک ها که در آن شما می خواهید به در نظر گرفتن زمانی که لینک مربوط به بهینه سازی صفحات وب بر روی سایت خود ، آنها عبارتند از:

  • لینک های متنی: لینک های ساخته شده است که در کپی از یک صفحه مانند در یک پاراگراف از متن
  • خرده دنباله لینک کلیک کنید: لینک های است که نشان دهنده صفحه های مختلف سطح اغلب دیده می شود در بالای اولین هدر یک صفحه (به طور معمول در تمام صفحات سایت)

نان دنباله لینک ها خیلی ساده است و اغلب توان یکپارچه سایت گسترده. اجرای خرده دنباله لینک های زیادی SEO حرکت آن را تضمین می کند تمام صفحات مربوطه با هم مرتبط هستند بر اساس مسیر کاربر یا به طور کلی عمق صفحه از سایت.

لینک های متنی باید ساخته شود با کاربران در ذهن است. قبل از ساخت یک لینک در یک پاراگراف از متن خودتان بپرسید اگر این لینک را حس از نظر قابلیت استفاده. این بر اهمیت متنی ربط در حالی که ساخت لینک های داخلی. اگر پاراگراف و یا جلوگیری از محتوا است که در مورد یک موضوع خاص و مطمئن شوید که هر لینک در این مطالب تا حدودی مربوط به متن است.

غذای آماده نقطه

هنگامی که شما نگاه کنید به خوبی بهینه سازی وب سایت, آنها اغلب بسیار عمیق و غنی با محتوای ارزشمند در صفحات متعدد. هر صفحه است که اغلب آبرومندانه کلمه کلیدی بهینه سازی شده برای یک واژه برای جستجو های خاص و هر صفحه است که اغلب سازمان به یک کلمه کلیدی خاص دسته.

یکی از بهترین تمثیل برای بهینه سازی سایت در حال ساخت یک کتاب درسی. عنوان و یا تمرکز بر داستان است که با حمایت های متعدد فصل و هر فصل است که با حمایت های متعدد بخش است. این درسی است که انتخاب برای دانشجویان کسانی هستند که به خوبی سازمان یافته و ارائه تعداد زیادی از اطلاعات. نگه داشتن این در ذهن در هنگام سازماندهی و بهینه سازی صفحات وب سایت خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید