ساختمان پیوند طبیعی با وبلاگ اظهار نظر

[ad_1]

آیا شما می دانید که شما می توانید رسیدن به رتبه های بالاتر با وبلاگ اظهار نظر? نظرات وبلاگ می تواند موثر ساخت لینک روش اگر شما آن را درست انجام دهد.

در میان تمام روش های ساختمان لینک, وبلاگ, اظهار نظر است که شاید مهمترین و ناپسند است. چرا که این روش شده است پرهیاهو و مورد آزار قرار گرفته توسط بسیاری از به اصطلاح کارشناسان جستجوگرها. آنها با استفاده از نرم افزار خودکار به دادن مزخرف نظرات در وبلاگ ها.

در حال حاضر به همین دلیل وبلاگ ها اجازه می دهد نظرات به تشویق سالم بحث. بنابراین نظرات باید هوشمند و مربوط به پست وبلاگ. در غیر این صورت آن را's نظر دادن. با استفاده از نرم افزار برای ارسال به یک هزار بی گناه, وبلاگ با نظرات “پست خوب” است که قطعا قابل قبول عمل است. بنابراین آنچه در آن است قابل قبول عمل ؟

وبلاگ اظهار نظر قابل قبول است که دیدگاه های ارسال شده توسط انسان است. اگر شما علاقه مند در این پست و واقعا چیزی برای به اشتراک گذاری و سپس آن را's خوب برای ارسال برخی از نظرات در این وبلاگ. به عبارت دیگر شما به طور غیر مستقیم ارزش اضافه کردن به وب سایت خود را با نظرات. قابل قبول است که عمل. هنگامی که نظرات شما تایید لینک خود را ظاهر خواهد شد در پست های وبلاگ.

بسیاری از مدیران مصر هستند که لینک باید “NoFollow” نسبت داده شده به آنها به طوری که آنها بی فایده برای جستجوگرها. به یاد داشته باشید که نظرات شما هنوز معنای SEO, تبلیغات و پیوند ساختمان. آنها به معنای برای بحث. با توجه به مقدار دادن در این وبلاگ به موتورهای جستجو هیچ چاره ای اما برای قرار دادن در برخی از نوع الگوریتم برای کمک به تشخیص لینک spammy. اما اگر شما در حال اظهار نظر به عنوان یک انسان نویسنده شما باید چیزی برای نگرانی در مورد. موتورهای جستجو همیشه پاداش مطالب که نوشته شده توسط انسان برای انسان دیگر خوانندگان. در اینجا 3 مرحله ساده به بالاتر از نرخ مصوب برای نظرات وبلاگ خود را به.

مرحله 1: انتخاب تنها مربوط به وبلاگ.
مرحله 2: پست هوشمند نظرات.
مرحله 3: نوشتن در یک سبک شخصی.

مرحله 1: انتخاب تنها مربوط به وبلاگ.

Don't پست به صدها نفر از وبلاگ ها هستند که بی ربط به وب سایت خود را. را انتخاب کنید تنها مربوط به وبلاگ. شما به راحتی می توانید یک لیست از آدرس وبلاگ از موتورهای جستجو است.

مرحله 2: پست هوشمند نظرات.

لطفا خواندن پست مطالب قبل از نوشتن هر نظر. همچنین برخی از صرف زمان برای دیدن آنچه که دیگران نوشته اند را در این پست وبلاگ. هر زمان که ممکن است سعی کنید برای عضویت در این بحث. Don't پست برخی از نوع خارج از موضوع نظر. که فقط تیک مردم.

مرحله 3: نوشتن در یک سبک شخصی.

بسیاری از وبلاگ ها وب سایت های شخصی. بنابراین نوشتن در یک سبک شخصی ایده آل خواهد بود. هدف شما در اینجا این است که برای پیدا کردن دوستان جدید و در صورت امکان ایجاد ارتباط با وبلاگ نویسان. در اینترنت شما نیاز به همکاران موفق باشد. بنابراین نوشتن با قصد ساخت و ساز و رشد روابط است. شما می't دادن یک دوست,'s وبلاگ شما می شود ؟

هنگامی که شما به دنبال راهنمایی های بالا لینک خود را رشد خواهد کرد به طور طبیعی در وبلاگستان. شما متوجه خواهد شد رتبه بندی خود را بهبود به تدریج در موتورهای جستجو است.

[ad_2]

Source by Darren W Chow

دیدگاهتان را بنویسید