ساختمان پیوند با Squidoo و HubPages

[ad_1]

هیچ مبارزات ساختمان پیوند تلقی می تواند به عنوان کامل بدون استفاده از لنز Squidoo و HubPages هاب. در حالی که وجود دارد بسیاری از روش های سنتی ساخت بک لینک برای سایت خود Squidoo و HubPages بالای کلاس سایت های رسانه های اجتماعی است که ارائه با کیفیت بالا متنی ساختمان پیوند فرصت است.

اگر شما شده اند ساخت بک لینک برای سایت خود را برای برخی از زمان و سپس شما می دانید که روش معمولی مانند راهنمای ارسال مقاله اجتماعی, فیس بوک, وبلاگ, اظهار نظر, تبادل لینک و غیره. نه کمک به شما امن موتور جستجو بالا نقطه شما در حال هدف قرار دادن. در حالی که این روش هنوز هم کار می کنند تا حدی و انجام خود را SERP (صفحات نتیجه موتور جستجو) رتبه بندی تا آنها فقط به اندازه کافی برای رتبه بندی بالا در رقابتی تو رفتگی در دیوار.

از بسیاری از سایت های رسانه های اجتماعی این روزها Squidoo و HubPages ثابت برای ارائه این نوع متنی بک لینک که گوگل به نظر می رسد مانند بسیاری این روز است. اساسا آنچه شما را به استفاده از این دو سایت های اجتماعی خود را برای پیوند ساختمان هدف این است که برای عضویت در این سایت به صورت رایگان و نشر منحصر به فرد نوشته شده است مقالات پوشش موضوعات سایت خود را. هنگامی که شما در انتشار مقالات با Squidoo و HubPages, بعد از آن شما نیاز به ترویج آن صفحات و همچنین برای نمایه سازی موتور جستجو. در این مقاله شما می توانید با استفاده از کلمات کلیدی به عنوان لنگر متن لینک بازگشت به سایت خود را.

در Squidoo هر صفحه ساخته شده است که به نام یک لنز. هنگامی که شما ثبت نام برای یک حساب کاربری رایگان و ورود به حساب خود را ببینید داشبورد خود را که شما می توانید حرکت را از طریق به انجام آنچه تا کنون شما می خواهید برای انجام در Squidoo. اگر شما در حال ساخت یک لنز برای اولین بار, سپس شما می توانید فقط با کلیک بر روی لینک که در آن می گوید “یک لنز جدید” در گوشه بالا سمت چپ داشبورد خود را. یک قطعه مهم از اطلاعات شما نیاز به دانستن است که شما نیاز به ساخت یک لنز با حداقل 3 ماژول (در واقع 3 پاراگراف زیر 3 عناوین مختلف) برای Squidoo برای مشاهده لنز خود را به عنوان کامل و اجازه می دهد تا شما را به انتشار آن است. آن ایده آل است که شما را به نوشتن مقاله خود را در جستجوگرها دوستانه مد تقسیم مقاله توسط چند پاراگراف قبل از اینکه شما شروع به ساخت لنز خود را. هنگامی که این مقاله نوشته شده است شما می توانید فقط کپی هر پاراگراف زیر یک ماژول جداگانه. شما همچنین باید این گزینه برای اضافه کردن تصاویر خود را در لنز که لنز نگاه بسیار جذاب تر.

ساختمان پیوند با Squidoo است راحت تر از HubPages چون لنز Squidoo به شما ارائه dofollow لینک کلیک کنید برای شروع که در آن HubPages خارجی لینک های nofollow برای شروع با. یک راه وجود دارد که اجازه می دهد تا شما را به دریافت لینک های خارجی به نوبه خود به dofollow اما.

HubPages است که تقریبا همان Squidoo به عنوان آن را نیز به شما ارائه می دهد فرصت برای انتشار مقاله خود را برای بک لینک. صفحات و پاراگراف در HubPages به نام هاب و کپسول در مقایسه با لنز و ماژول های Squidoo.

در حالی که ساختمان پیوند با HubPages ارائه می دهد مزایای بزرگ به عنوان لنز Squidoo وجود دارد کمی کار اضافی درگیر را به هاب dofollow. هر توپی حساب شخصی hub نمره که نیاز به 75+ برای این مراکز که تحت hub حساب به dofollow. آن را بسیار سخت برای رسیدن به 75+ شخصی hub نمره و همه شما باید انجام دهید این است که به ترویج هاب خود را به گرفتن برخی از ترافیک و بک لینک. ترافیک بیشتر و بک لینک شما بالاتر فردی خود را hub نمره خواهد بود. نگه داشتن در ذهن به ورود به خود را hub حساب و ویرایش هاب خود را یک بار در در حالی که کمک نیز خواهد کرد.

وجود دارد بسیاری از دیگر سایت های رسانه های اجتماعی است که شما می توانید استفاده کنید برای ساخت لینک مقاصد اما HubPages و Squidoo دو سایت که در حال استفاده توسط پیشرفته ترین سطح کارشناسان جستجوگرها. وجود دارد هیچ محدودیتی برای چگونه بسیاری از لنز یا هاب شما می توانید بنابراین شما فقط می توانید با ساخت یک صفحه پس از دیگری و با استفاده از این 2 سایت به صورت نامحدود backlink منبع.

[ad_2]

Source by Anwar Alam

دیدگاهتان را بنویسید