ساختمان مرکز درمانی و داروخانه هلال احمر مهریز کلنگ‌زنی شد

[ad_1]

ایسنا/یزد فرماندار مهریز از کلنگ‌زنی دومین ساختمان داروخانه و مرکز درمانی هلال احمر استان یزد در این شهرستان خبر داد.

«رضا زارع زاده» در حاشیه این مراسم گفت: کلنگ دومین ساختمان داروخانه و مرکز درمانی هلال احمر استان یزد در شهرستان مهریز با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر یزد، امام جمعه به زمین زده شد.

وی افزود: این ساختمان در زمینی به مساحت ۱۸۰ متر مربع و در سه طبقه با هزینه‌ای بیش از یک میلیارد تومان توسط محمدعلی شیخ پور از خیرین شهرستان ساخته می‌شود.

زارع زاده ادامه داد: با ساخت ساختمان داروخانه و مرکز درمانی هلال احمر مهریز بیماران خاص برای تهیه داروهای کمیاب و مورد نیاز خود نباید به مرکز استان مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: جمعیت هلال احمر مهریز گام‌های خوبی در جهت ایجاد جامعه‌ای سالم برداشته و تقبل مسئولیت ساخت و اتمام طرح‌های عمرانی هلال احمر مهریز توسط مدیر عامل هلال احمر استان نیز این گام‌ها را موثرتر و استوارتر می‌کند.

فرماندار باغشهر تاریخی مهریز با اشاره به تلاش خیر مهریزی برای آغاز ساخت این مجتمع عظیم امدادی و درمانی، ابراز امیدواری کرد که با تلاش تمام مسئولان و مدیران، این مجتمع در طول شش ماه آینده مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

وی اضافه کرد: طرح عظیم ساختمان دارویی، درمانی و هلال احمر، شایسته مردم غیور شهرستان مهریز و البته جوانان پرتلاش هلال احمر است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

Posted in متفرقه


Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *