[ad_1]

جستجوگرها: چه معنا است ؟

نامه SEO ایستاده برای بهینه سازی موتور جستجو. اگر این یک عبارت جدید را برای شما احساس بد نیست شما تنها نیستید. اکثر مردم خیره مستقیما زمانی که این عبارت ذکر شده است. برخی آن را یک هنر است. دیگران آن را یک ضرورت است. همه توافق دارند که وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری است. آنچه شما در یادگیری اصول اولیه در اینجا.

به نظر می رسد مانند همه دارای یک وب سایت است. وجود دارد واقعا “منحصر به فرد” کسب و کار دیگر. همه رقبا. همه کسانی که رقبای وب سایت. هدف از جستجوگرها به جلوتر از رقابت. که است که می گویند شما می خواهید کسب و کار خود را به رتبه بالاتر از رقابت وقتی کسی نوع چیزی را در جعبه جستجو.

بیایید می گویند که شما به فروش آون. اگر شما نوع در آون در گوگل شما 39,100,000 نتایج اما صفحه اول تنها حاوی 10. هدف نهایی این است که به یکی از ده وب سایت که در صفحه اول است. وجود دارد یک زن و شوهر از راه های انجام این کار است.

امروز گوگل, یاهو و دیگر موتورهای جستجو فروش فضا. در بالای ایوان نتایج شما نگاه کنید به “لینک”. کسانی که شرکت هایی که پرداخت هزینه به در که در صفحه اول است. اگر شما حرکت به صفحه دوم شما را ببینید که وجود دارد بیشتر و لینک حمایت مالی. هزینه برای تبلیغ کسب و کار خود را با این موتور تعیین می شود چه صفحه و چه در ارتفاع بالا در آن شما می خواهید وب سایت خود را به.

آن را شبیه به راه است که روزنامه فروش تبلیغات. تبلیغات بالا برابر بیش از هزینه تبلیغات زیر برابر است. تبلیغات در صفحه اول هزینه یک معامله بزرگ بیش از تبلیغات در گذشته است. هنگامی که مردم در حال جستجو برای چیزی است که آنها اغلب بر روی اولین چیزی که آنها را مشاهده کنید. که خواهد بود که برای اولین بار صفحه ای که بالا میآید.

بهینه سازی موتور جستجو آلی هر چیزی هزینه نمی کند. آن است که ایده ساخت بسیاری از کلمات کلیدی; چیزهایی که ممکن است مردم به دنبال زمانی که به دنبال کسب و کار شما. بازگشت به ایوان مثال آنها ممکن است جستجو برای آرایشی و بهداشتی, طلا و جواهر, کلن, دافع حشرات, هدیه, و یا هر چیزی که فروخته شده توسط شرکت ، اگر شما به فروش می رسد آون خود را در جستجوگرها هدف خواهد بود به یک صفحه در جایی در سایت خود را با این کلمات کلیدی استراتژیک قرار داده شده.

در حال حاضر شما نمی توانید تکرار کلمات بیش از حد بسیاری از بار به دلیل خزنده وب را در نظر بگیرید که دادن. مختلف وجود دارد که بسته های نرم افزاری است که کمک به مردم و کسب و کار را بیشتر از بهینه سازی موتور جستجو. اگر شما فقط با شروع از برخی از نرم افزار ممکن است یک سرمایه گذاری خوب است. به گوگل بروید و جستجو در سایت های مختلف SEO بسته های نرم افزاری.

در علاوه بر این به کلمه کلیدی مناسب قرار دادن SEO شامل گرفتن کیفیت لینک های ورودی به سایت خود را گرفتن لیست عمده در دایرکتوری ها و ارائه کیفیت و هدفمند محتوا در میان چیزهای دیگر.

شما باید به یاد داشته باشید که بهینه سازی موتور جستجو است نه یک علم دقیق است. ما فقط می توانید سعی کنید برای بهینه سازی اما هر گونه تلاش بهتر از هیچ است.

[ad_2]

Posted in متفرقه

Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *