رونمایی از مستند «آخرین سرباز» در پرس‌ تی‌وی

[ad_1]

مراسم رونمایی از مستند «آخرین سرباز» از تولیدات واحد مستند شبکه پرس‌ تی‌وی با موضوع گروه تروریستی داعش، چهارشنبه (۳۱ اردیبهشت‌ماه) برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شبکه پرس تی‌وی، «آخرین سرباز» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی ایمان گودرزی، مشاهدات یکی از اعضای جداشده داعشی از اقدامات و اتفاقات صورت‌گرفته توسط این گروه تروریستی را روایت می‌کند.

در این مستند طی همراهی با این عضو فراری داعشی، داستان مسلمان شدن، گرویدن به وهابیت و عزیمت وی از اروپا به سوریه برای پیوستن به گروه تروریستی داعش به تصویر کشیده می‌شود.

این عضو سابق داعش همکاری خود را به عنوان تصویربردار با داعش آغاز می‌کند و همه وقایع و رویدادهای صورت‌گرفته توسط این گروه تروریستی تکفیری را ثبت و ضبط می‌کند، اما در ادامه و پس از مواجهه با تناقض های موجود در رفتار و عملکرد داعش با دین اسلام تصمیم به جدایی از این گروه می‌گیرد. او طی فرار از دست داعش تصمیم می‌گیرد  این اسناد و تصاویر را هم از دسترس داعش دور کرده و فیلمی مستند بر اساس آن‌ها بسازد.

این مستند روایی با مدت زمان ۱۰۰ دقیقه، ضمن بیان توضیحات راوی درباره تصاویر ضبط‌شده توسط وی، به ارائه تجربیاتش از آشنایی با دین اسلام و تعالیم این دین آسمانی و تناقض‌های موجود میان تعالیم اسلامی با تعالیم و تفکرات وهابیت و داعش می‌پردازد.

حامد قریشی و فاطمه مقدم (نویسندگان)، مهدیه فردی (تدوینگر)، سهیل درویشی (آهنگساز) و امین گودرزی (مدیر تولید) از جمله عوامل تهیه این مستند هستند.

«آخرین سرباز» در چهار قسمت ۲۵ دقیقه‌ای به‌زودی از شبکه پرس تی‌وی پخش می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید