رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور

مهمترین آزمون زندگی داوطلبانی که هر فرد یا خانواده ای با آن روبرو خواهد شد ، خواه ناخواه آن را تجربه خواهد کرد و این آزمایشی است که می تواند اساساً زندگی کل یک داوطلب را تغییر دهد. اما از آنجا که هر آزمون و هر حرفه ای به ابزارهای خاص خود نیاز دارد ، ما همان ابزارهای کنکور به ابزار و تجهیزات کنکور مراجعه خواهیم کرد. حرف آخر یکی از بهترین موسساتی است که در حال حاضر در بین داوطلبان کنکور بسیار محبوب است و دوره های کنکور را به سبک کاملاً جدید آموزش می دهد. این موسسه ویژگی های خاص خود را دارد که امروز آنها را مطالعه خواهیم کرد. در ادامه رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور را هم مشاهده کنید.

برای اولین بار در ایران ، موسسه حرف آخر تدریس را بر اساس تجسم پویا آغاز کرد و مسیر کنکور را برای داوطلب بسیار ساده و ساده کرد. بسیاری از افراد یادگیری پویا را با آموزش تصویری اشتباه می گیرند ، اما در حال حاضر ، آموزش تصویرگری و انیمیشن زیر مجموعه تجسم پویا است و زیر مجموعه دوم تجسم پویا ، الگو سازی است. در قسمت تصویر سازی ، همه دروس با استفاده از انیمیشن ها و تصاویر گروه بندی می شوند که مدت زمان زیادی طول کشید تا ایجاد شود ، و دانش آموزان به جای اینکه بخاطر بسپارند ، آنها را پخش می کنند. در بخش تصویر به هیچ سوال نیازی ندارید. چگونگی حل آن را بیابید. شما یک الگوی را یاد خواهید گرفت و همه سوال شما یک موضوع را با همان الگوی حل می کند. این سبک آموزش اولین بار در ایران توسط حرف آخر ایجاد شد. در ادامه می توانید ادبیات حرف آخر را هم مشاهده کنید.

بیوگرافی حرف آخر همراه با انیمیشن و تصویرگری

دوره زیست شناسی مهمترین درس در رشته تجربی است ، اما به دلیل بزرگ بودن این دوره و همچنین دامنه آزمونهای ورودی سوال بین کلاسهای مختلف زیست ، درصد داوطلبان در این دوره همیشه بسیار کم بوده است. اما یک بار برای همیشه ، با کمک زیست شناسی از این موسسه مشکل خود را حل کنید و بیولوژی را بی خطر بیاموزید. کارهای انجام شده در آموزش زیست شناسی به معلمان گروه ، زیست شناسی را کاملاً تصویری کرده است. این بدان معنی است که داوطلب دیگر نیازی به صرفه جویی و صرف وقت زیادی برای یادگیری زیست شناسی ندارد و این بار با استفاده از تصاویر و انیمیشن هایی که می بیند مفاهیم را می فهمد.

شعار زیست شناسی حرف آخر آموزش زنده در 4 لایه است. این سبک از آموزش بیولوژیکی جدیدترین روشی است که فقط توسط حرف آخر و مربیان زیست شناسی در این گروه استفاده می شود. معنای زیست شناسی چهار لایه این است که داوطلب فقط با استفاده بیولوژیکی از این گروه تقریباً 4 برابر کل زیست شناسی است. این به معنای زمان زیاد برای آموزش زیست شناسی حرف آخر نیست و این داوطلب همچنان می تواند در کمترین زمان بهترین نتیجه و درصد را در زیست شناسی حرف آخر بدست آورد.

رتبه های برتر موسسه حرف آخر در کنکور 99

کارایی و ارزش یک تأمین کننده یا سازمان با توجه به محصولات آن و نتایج بدست آمده در زمینه کنکور تعیین می شود. اما این موسسه در سالهای اخیر نیز به بهترین نتایج ممکن دست یافته است و در سال 1998 به 51 مکان زیر 200 رسیده است و این آمار در زمینه کنکور بی سابقه است. اما چه رازی است که آنها را به رتبه های خوب رسانده است؟ منابع و پشتیبانی خوب علاوه بر منابع ، داوطلبان مشاوره بسیار تخصصی دریافت می کنند و تمام نیازهای آنها برآورده می شود. این دقیقاً راز گرفتن رتبه های خوب است. منبع خوب ، پشتیبانی خوب و تلاش خوب … در ادامه می توانید یک راهکار اساسی برای کنکور با تکنولوژی آموزشی حرف آخر را هم مشاهده کنید.

از جمله افرادی که با کمک این موسسه نمرات خوبی کسب کردند می توان به هانا و روژین یاری ، خواهران دوقلو از پایه 12 و هجدهم ، مجتبی سعادت بیش اشاره کرد که پس از 13 سال کنکور تصمیم گرفت دوباره برگردد و با حرف آخرA رتبه 390 را کسب کند. تورج جعفری پس از 14 سال کنکور رتبه 187 ، هانی مرتضایی را کسب کرد و اگرچه لیسانس ریاضی و فیزیک گرفت ، اما در کنکور 98 توانست 641 را بدست آورد و به هدف خود در دندانپزشکی برسد. اگر به دنبال آن موفقیت هستید ، می توانید به فروشگاه حرف آخر بروید و سرنوشت کنکور خود را فریب دهید.

دیدگاهتان را بنویسید