ردیاب شخصی پرسنلی افراد – ایران رهیاب

کابل شارژر هوشمند و شنود دار جدیدترین محصولی است که توسط شرکت ایران رهیاب به بازار عرضه می چگونه با جی پی اس گوشی شخصی را پیدا کنیم شود. برای مثال خیلی از شرکت های بزرگ وسایل نقلیه مانند موتور سیکلت و خودرو های شخصی دارندو و جز دارایی شرکت هستند، با نصب جی پی اس با قیمت مناسب می توانند ازوسایلشان بهتر مراقبت کنند تا دچار سانحه ایی نشوند. آگاهی از موقعیت مکانی ماشین در هر لحظه باعث آرامش روانی مالک خودرو و اطمینان خاطر او خواهد شد. زیرا با خروج کودک از خانه، والدین میتوانند با کمک ردیاب هر لحظه از مسیر طی شده مطلع و از رسیدن کودک به مقصد خود اطمینان حاصل کنند.

شرکتهای حمل و نقل جهت اطمینان از عملکرد پرسنل و کنترل فرایند حمل و نقل خود میتوانند در خودروی پرسنلی که مسئول حمل و نقل هستند، از ردیاب مخفی استفاده کنند. فرض کنید شما به تازگی یک خودروی سمند معمولی خریداری کردهاید. با وجود ردیاب ها شما می توانید، مکان اعضای خانواده خود را بر روی نقشه مشاهده کنید.همچنین در شهرهای شلوغ احتمالا بارها شاهد دزدیده شدن کیف و یا وسایل ارزشمند دیگران بوده اید، و یا حتی شنیده اید که فردی ربوده شده باشد.در این مقاله به کارکرد ردیابها پرداختیم.

ردیاب کوچک GM100 دارای دکمه اضطراری است و فرزند یا پرسنل شما در شرایط بحرانی میتوانند تقاضای کمک کنند. خانوادههایی که فرزندان توانخواه داشته و نیاز است که مراقبت و آگاهی از کودکان خود را در همه حال رصد کنند. جی پی اس ها بسیار کوچک بوده و هیچ گونه صدا یا چراغی برای جلب توجه ندارند.برد ردیابی در نظر گرفته شده برای محصول نیز نامحدود است. به عبارت بهتر این دستگاه در ردیابی افراد با جی پی اس و تأمین امنیت عزیزان شما بهترین عملکرد ممکن را به نمایش میگذارد.

این امواج ماهواره هستند که اطلاعات مورد نظر این دستگاه را جابهجا میکنند. البته اگر قصد استفاده از این ردیاب بهعنوان مسیریاب خودرو را داشته باشید، میتوانید با استفاده از کابل اختصاصی محصول جی پی اس را به منبع تغذیه ثابتی متصل کنید تا دیگر نگران تمام شدن باتری و ازکارافتادن ردیاب نباشید. کاربردهای ردیاب و جی پی اس GPS در خودرو ها غیر از مسیریابی چیست؟ تفاوت جی پی اس آفلاین و آنلاین خودرو چیست؟ حتی در زمان سرقت خودرو، این وسیله موقعیت دقیق خودرو را به شما نشان خواهد داد و شما را برای یافتن هر چه زودتر ماشین کمک میکند.

دیدگاهتان را بنویسید