ردیاب شخصی-پرسنلی(۷ روز شارژ) باشنود مدل GM110

لازم به ذکر است که ردیاب GM100 هیچگونه صدا و چراغی ندارد و پس از روشن شدن، نهایتا تا 60 ثانیه بعد شروع به فرستادن سیگنال میکند. بهتر است از آداپتور با مشخصات ذکر شده در دفترچه راهنما استفاده کنید ، اما در صورت استفاده از شارژر ۱ آمپر هم مشکلی برای دستگاه پیش نخواهد آمد. کوچکترین ردیاب شخصی به سادگی در هر نقطهای پنهان شده و به قدری کوچک است که هر شخصی متوجه آن نخواهد شد. با داشتن ردیاب شخصی می توانید همیشه از موقعیتشان با خبر باشید و در صورت گم شدن آن را به خانه برگردانید.

به همین دلیل باید فکری اساسی برای امنیت وسایل نقلیهی خود داشته باشید. بنابراین در پاسخ به این سوال باید بگوییم که ردیاب شخصی IR160 دغدغه طیف وسیعی از مخاطبان را رفع می کند. با قابلیت تعریف محدوده جغرافیایی و مشخص کردن محدودههای حرکت غیرمجاز در صورت خروج سوژه از این محدودهها، ردیاب هشداری به موبایل کاربر میفرستد. ردیاب شخصی به شما این امکان را میدهد تا مکان دقیق خود و یا سایر افراد و اشیایی که مجهز به این دستگاه هستند را دریافت کرده و امنیت خود و دیگران را تامین کنید.

میزان دقت ردیاب شخصی مدل GF07 بستگی به میزان دید افق داشته و در محیط کاملا باز 5 -10 متر و در سایر مناطق به نسبت تراکم ساختمان های اطراف خطای نمایش موقعیت بیشتر ساخت ردیاب شخصی می شود. کافیست با قرار دادن آن در لباس، کیف و یا سایر وسایل با یک تماس تلفنی از مکان و موقعیت آن آگاه شوید. یکی دیگر از ویژگی های مینی ردیاب GF21 ، استفاده از یک دکمه به عنوان SOS بر روی آن است. ردیاب شخصی دستگاه پرکاربرد وپیشرفته ای است که در حفظ امنیت اشخاص تاثیر بسزایی دارد.

ردیاب GM100 جدید ترین ردیاب شخصی در ایران است که با ابعاد بسیار کوچکی که دارد میتوان در هر نقطهای از خودرو، جیب و کیف اشخاص و… با استفاده از GM100 در هر لحظه امکان ردیابی شخص مورد نظر خود در هر نقطهای از ایران را خواهید داشت. جی پی اس شخصی GM110 مزایا و کاربرد بسیار زیادی دارد که در این مقاله بطور ویژه کوچکترین ردیاب پرسنلی مخفی در ایران را بررسی میکنیم. قرار داد. جی پی اس مخفی دارای سیم کارت است و تا 8 ساعت بطور مداوم میتواند اطلاعات را به لپتاپ، تبلت و یا هر دستگاهی که ردیاب را با آن کنترل و مدیریت میکنید، ارسال میکند.

دیدگاهتان را بنویسید