[ad_1]

گوگل کنه و محتوای منحصر به فرد

  • گوگل همیشه مانند محتوای منحصر به فرد. این وب سایت که دارای محتوای منحصر به فرد در مقایسه با دیگران آن را به رتبه زود تر از دیگران است. است که چرا گوگل این است که قرار دادن چنین ارزش بالا در محتوای منحصر به فرد. ایجاد محتوا است که مستلزم به اشتراک گذاشته شود مانند انجمن وبلاگ نوشته ها و کتابها نیز یک طرف بهره مند شوند. که به نفع است که مردم را با لینک به وب سایت خود را, از این رو گوگل کنه شما در آن موتور جستجو محاسبات بیشتر به لینک ایجاد شده به سایت از وب سایت های دیگر.

  • این است که در آن تاکتیک “offpage بهینه سازی” شروع می شود به اهمیت آن و احساس حضور و باید شامل استراتژی جستجوگرها خود را. این است که در مرحله نهایی شدن گوگل به کنه شما.

بهینه سازی خارج از صفحه

  • به طور کلی SEO کارشناسان معتقدند که خارج از صفحه بهینه سازی مانند ساختمان تکنیک های پیوند می توانید 80 درصد سهم برای هر مبارزات انتخاباتی در جستجوگرها. این مهم ترین فعالیت از ما به وب سایت ما به خوبی در موتورهای جستجو رتبه بندی. کلید نیروی محرکه است “بک لینک”.

اهمیت “لینک”

یک لینک و یا یک لینک از عوامل است که شما استفاده می شود را به یک صفحه دیگر. این لینک ها مهم ترین دلیل آن است که مانند رای برای صفحه ما که بگویید به موتورهای جستجو است که دیگر صفحات وب با استفاده از صفحه خود را برای اطلاعات.

بیشتر به وب سایت شما لینک شده است مانند رای گیری بیشتر برای صفحه وب خود را که بالاتر رتبه بندی خود را به عنوان به خوبی.هر چند نه همه وب سایت ها وزن و همچنین, بنابراین ما نیاز به پیوند برخی از با ارزش صفحات که رتبه صفحه خوب و دامنه اقتدار.

بنابراین در اینجا 5 راهنمایی برای آسان ساختمان پیوند:

1: تجزیه و تحلیل رقیب

این یکی از راه های که در آن شما می توانید شروع لینک خود را در فعالیت های ساختمانی. اول از همه شما نیاز به پیدا کردن رقبای خود را در تو رفتگی در دیوار شما. و خود را تجزیه و تحلیل بک لینک از جستجوگر های Backlink سایت و این لینک کلیک کنید.

شما اصلا نیازی به لینک همه ی لینک ها به وب سایت خود را از رقیب لینک ها فقط عمده webiste لینک کلیک کنید. این کمک خواهد کرد که شما را به بیش از رقیب خود از بک لینک. فقط این را به عنوان یک کار روزمره.

2.محتوا و مطالب

همیشه بهترین راه برای تشویق مردم به لینک به وب سایت خود را ارائه consistence,جدید, فوتی و فوری و مطالب مفید مطالب و محتوا.

ایجاد مربوطه و مطالب مفید; از جمله در مورد محصولات خود را در صنعت و بازار فعلی اطلاعات با کلمه گرا مطالب مفید احتمال نفوذ در وب سایت خود بیش از هر عامل دیگر مورد بحث در اینجا. پس از گوگل پنگوئن به روز رسانی به طور منظم ارسال شده محتوای با کیفیت است که توصیه می شود روش برای گرفتن ترافیک بیشتر به وب سایت خود را.

و شما باید پست جدید حداقل 2 مقاله در هر هفته بیشتر بودن بهتر است که گوگل را به نفع وب سایت با به روز رسانی مکرر که شامل محتوای منحصر به فرد. و اگر وب سایت شما ارائه می دهد محتوای خوب وب سایت های دیگر به طور طبیعی می خواهید به لینک به شما به عنوان به خوبی.

در حالی که ارسال مقالات فراموش نکنید که برای نوشتن تگ عنوان و توضیحات متا برای مقالات خود را با اصول و فراموش نکنید که شامل مورد نظر خود را از کلمات کلیدی و یا عبارات.

3: عضویت در وب 2.0

پیوستن به یک سایت وب 2.0 است suerb روش در حال توسعه موتور جستجو دوستانه لینک کلیک کنید. اگر شما آشنا هستند با نام های وب 2.0 اصطلاح مورد استفاده برای توصیف وب سایت های شبکه های اجتماعی جزء به آنها.

سایتهایی مثل StumbleUpon, Squidoo و وبلاگ Tumblr تولید بسیاری از مطالب خود را از کاربران سایت خود را.

این صفحات شامل تعاملی به اشتراک گذاری اطلاعات و همچنین همکاری. حتی خودتان می توانید اضافه کردن مقالات که شامل 9 رایگان بک لینک در هر مقاله به وب سایت خود را.

بهترین راه برای ساخت لینک ها و ایجاد قوی SEO مزایای از طریق Squidoo.com است که با ایجاد محتوای منحصر به فرد است که با تمرکز بر روی کلمات کلیدی خود را. همیشه سعی کنید به ترکیب, چند رسانه ای مانند فیلم ها یا تصاویر برای به دست آوردن اعتماد و اقتدار به سرعت.

4: مشتریان

همیشه به مشتریان آنلاین به شما مشتریان و شرکای کسب و کار و یا هر چیز دیگری شما می توانید یک گواهی نامه به آن را به عنوان یک راه عالی برای دریافت بک لینک رایگان از وب سایت های مشروع.

فراموش نکنید که برای خود را شامل کلمات کلیدی استراتژیک خود را به مشتریان و لینک آن به صفحه وب از وب سایت خود را.

5: لینک درخواست خود را به اتصالات

و در نهایت منبع خود را به شبکههای ممکن است فرصت هایی را برای ساخت لینک های بیشتر. کسب و کار, تماس, توزیع, اعضای خانواده, دوستان و تامین کنندگان و حتی فرزندان خود را در مدرسه همه باید از این پتانسیل برای ارائه به شما backlink.

اگر آنها شما را دوست دارم و شما شده اند به خوبی به آنها و درخواست برای یک backlink رایگان بر روی وب سایت خود را.

اگر شما می توانید مدیریت برای به دست آوردن قدرتمند و با ارزش لینک از وب سایت های مانند edu.com که خواهد بود بسیار مفید برای شما, تلاش های SEO.

وجود دارد خیلی بیشتر تکنیک های وجود دارد برای سرکوب رقیب خود است. این فقط یک اولیه استراتژی است که کمک به شما برای شروع با بنیاد قوی تر.

امیدوارم که این مراحل به شما یک ایده در مورد چگونه برای صعود به مقام اول…

آیا می دانید هر راه برای رتبه بندی بالا در نتایج جستجو ، با ما به اشتراک بگذارید…

[ad_2]

Posted in متفرقه

Leave a Comment:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *