راهنمای نهایی برای مبتدی SEO بچه ها

[ad_1]

در واقع هیچ چیز وجود دارد در جستجوگرها (بهینه سازی موتور جستجو) هنگامی که شما با اشاره به پایه و برخی از عوامل مهم در سئو. من می دانم که در ابتدا هر بدن احساس می کند آن را یک کار بسیار دشوار به دلیل داشتن هیچ دانش از الگوریتم ها و دیگر تکنیک های SEO. اما نگران نباشید و در همه حال به سادگی با نگه داشتن این اصول و مقابله با این کار.

در حال حاضر من می خواهم برای شروع با این نکات برجسته که من عملا در تجربه من در بهینه سازی موتور جستجو. این نکات را تقسیم شده در دو بخش: بهینه سازی در صفحه و خارج از صفحه بهینه سازی.

1. آنچه که بر روی صفحه بهینه سازی ؟

در صفحه بهینه سازی: – تمام این فعالیت ها که در حال انجام برای در صفحه SEO نامیده می شود بر روی صفحه بهینه سازی به عنوان مثال نوشتن محتوا ایجاد و به روز رسانی متا تگ های اجرای از H1 به H6 چگالی کلمات کلیدی داخلی در ارتباط با کلمات کلیدی بیش از حد پویا و استاتیک Url بهینه سازی تصویر از طریق تگ alt و غیره. اجازه دهید من در حال حاضر نیز در برخی از چراغ در برخی از موارد فوق در صفحه بهینه سازی عوامل است.

نوشتن مطالب و محتوا: – “محتوا پادشاه” بدون شک غنی منحصر به فرد و محتوای با کیفیت نقش عمده ای در خود بیش از همه جستجوگرها. ایجاد محتوای با کیفیت که در آن بازدید کنندگان خود را مانند این و این یک منبع خوب برای خود است. تمرکز بر روی ایجاد محتوای مربوط به سایت خود را کنید و سعی کنید به استفاده از کلمات کلیدی به جای آنها جایگزین کلمات. داشتن محتوای با کیفیت در سایت می تواند به حداقل رساندن خود صفحه خاموش فعالیت است.

متا تگ ها: این برچسب ها که شما باید با استفاده از به عنوان این خواهد بود که عناوین از صفحات خود را و می توان نشان داد و در SERP) توضیحات (که در اغلب موارد می توان نشان داد و در SERP) و واژههای کلیدی (که در آن شما خواهد ذکر کلمات کلیدی که شما در حال رفتن به دریافت رتبه بندی در). خود را به عنوان متا باید در خود کلمات کلیدی هدفمند در طول حدود 65 شخصیت خود را در توضیحات متا نیز باید خود را در کلمات کلیدی هدفمند با جذاب جملات از حداکثر 250 کاراکتر و همچنین شما باید خود را ذکر کلمات کلیدی هدفمند در کلمات کلیدی متا تگ ها.

ارتباط داخلی: – ارتباط داخلی کمک به شما برای دریافت هر یک از صفحه خود را بیشتر شاخص-قادر و به خوبی آن را نیز به شما کمک کند را به یک لینک به یک صفحه با بیش از حد از کلمات کلیدی خاص. سعی کنید به نگه داشتن بیش از 100 لینک در یک صفحه.

پویا و استاتیک Url:- آدرس های Url که شامل در رشته پرس و جو مانند mysite.com/about?/^ما و غیره هستند به نام پویا آدرس ها و Url های که به سادگی شبیه mysite.com/about – us.html به نام استاتیک Url ها. این بسیار مهم است که صفحات استاتیک که هر یک از موتورهای جستجو می تواند به عنوان خوانده شده به راحتی. البته گوگل و یاهو آنقدر هوشمند به عنوان خوانده شده صفحات پویا را به عنوان به خوبی, اما آنها نمی توانند به عنوان خوانده شده این عنوان به راحتی به صفحات استاتیک. سعی کنید خود را به استفاده از کلمات کلیدی هدفمند در زیر دامنه مانند yoursite.com/targeted keywords.html.

2. آنچه که در خارج از صفحه بهینه سازی ؟

خارج از صفحه بهینه سازی: – عمده فعالیت های که انجام شده در خارج از صفحه بهینه سازی و گرفتن بک لینک برای سایت. لینک ها که عامل/قدرت است که باعث می شود یک نقطه برای سایت خود را در بالا SERP. چرا شما از کیفیت محتوا و ساختار سایت, اما اگر شما لینک به آن را مانند شما در حال رفتن برای کشتن دشمن خود را کجا شما یک تفنگ بدون داشتن bulits و دشمن خود را کامل تفنگ پر از گلوله.

سوال این است که در واقع می آید در ذهن ما این است که چگونه به عقب بر گردیم لینک است که می تواند عبور آب پیوند و همچنین روابط عمومی.

خوب, اجازه دهید من در حال حاضر به شما بگویم چند راه ساده و منابع اخذ مربوطه و کیفیت لینک است که خارج از هسته کاملا رایگان است.

Xxx طعمه: – ایجاد برخی از محتوای با کیفیت یا خودتان و یا با کسی که شما می دانید یک دست خوب در نوشتن مطالب. مردم خواهد شد و سپس لینک سایت خود را زمانی که آنها دریافتند مقالات مفید تر برای مشتریان خود و یا بازدید کنندگان است.

دایرکتوری: – وجود دارد بسیاری از دایرکتوری رایگان در اطراف ما به سادگی با انتخاب گروه مربوطه و ارائه سایت خود را در. مهم نیست که اگر این دایرکتوری باید بدون کیفیت یک لینک است که هنوز هم یک لینک از آن اضافه کردن برخی از ارزش از هیچ کس. دایرکتوری رایگان لینک خود هیچ اثر مستقیم خود را در SERP, اما بدون شک وقتی که می آید همراه با انواع بیشتری از لینک واقعا آنها باعث می شود کیفیت و به سایت شما بهترین SERP.

متقابل: – تبادل لینک با سایت های با کیفیت است که بیشتر مربوط به شما. شما باید تبادل لینک بیش از 15 به 20 (این فقط من اندازه گیری و پیشنهاد به شما در واقع آن را به یک عامل و اجباری).

مقالات: – ایجاد برخی از محتوای با کیفیت و مرتبط به وب سایت خود را نگه دارید این مقالات را در سایت خود و شاخص آنها با موتورهای جستجو ، سپس یک ضربه محکم و ناگهانی شات از این و در ارسال در EzineArticles.com و بیشتر مقالات به دایرکتوری ها. شما در حال گرفتن در اینجا یک شانس لینک طعمه و به عنوان شما در حال گرفتن لینک از این مقالات به دایرکتوری ها.

کتاب مارک: – علامت گذاری به عنوان کتاب خود را در سایت Digg و Reddit خوشمزه و بیشتر کتاب مارک سایت.

نیازمندی ها: – محل تبلیغات در سایت های آگهی رایگان. شما دریافت تبلیغات از محصولات خود را به عنوان یک لینک از این.

وبلاگ اظهار نظر: – پیدا کردن برخی مربوطه و وبلاگ ها اجازه می دهد که نظرات که نیست یک هیچ-به دنبال ویژگی. نگه دارید ارسال نظر بزرگ برای کسانی که و دریافت لینک از یک به یک است.

انجمن ها: – پیدا کردن انجمن مربوطه به سایت خود را و شروع به در پرسش و پاسخ با مردم است. حفظ لینک خود را در امضا یا در جایی در “پست” که در آن هیچ کس می داند اگر شما وجود دارد برای گرفتن لینک و هرزه نگاره ،

ایجاد یک وبلاگ: – ایجاد یک وبلاگ برای سایت خود را به روز رسانی است که با مطالب تازه و دریافت لینک از. همچنین وبلاگ خود را ارسال کنید در برخی از دایرکتوری وبلاگ ها و برخی دیگر از لینک ورودی بیش از حد.

آزادی مطبوعات: – به اشتراک گذاشتن اخبار شرکت از طریق ارسال اخبار و سایت های مطبوعاتی. ایجاد توصیفی اخبار و نگه داشتن یک لینک در متن اخبار. اگر سایت خود را ارائه می دهد گزینه ای را برای لینک پس از پاک کردن بدن خود قرار داده و لینک خود را در گزینه داده شده.

من امیدوارم که شما و بعد فورا رفت واز هر چیزی که از من ، اگر کسی هنوز هم عصبی در مورد چیزی که من در بالا ذکر شد لطفا ساده با من تماس بگیرید در [email protected] و من به شما اجازه به شما کمک کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید